Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egyszer véget ért egy...

Ha egyszer véget ért egy barátság, az nem is volt igaz barátság?

Figyelt kérdés
Nem szoktam emberekben megbízni,de valamiért benne megbíztam,és azt hittem,hogy ez a barátság igazi,és örökké tart. Ami nem túl hihető a mai világra nézve,és ez be is igazolódott. Véget ért ez a "barátság",amire én azt hittem,hogy igazi,és hogy bizalomra alapul. De felmerült bennem a kérdés: Ha véget ért,akkor valójában sose volt igaz barátság? Csak ilyen ideig jól elvagyunk,aztán már kit érdekel a másik,lépjünk le. Tényleg ilyen világot élünk? Borzasztó. És az a legdurvább az egészben,hogy olyanok is csinálták ezt velem,akikben alapjáraton nem bíztam meg soha.
2018. dec. 9. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én most ott tartok hogy egy igaz barátom sincsen akiről azt hittem hogy az..na jó egy..egy van.


Az iskolai , azaz falubeli bararnoim vagy dolgoznak vagy messze tanulnak,esetleg külföldre mentek és megszakadt a kapcsolat.


Az egyetemi legjobb barátnőmmel tartjuk a kapcsolatot bár egyetem után eltavolodtunk . Messengeren beszélünk azért de azóta nem találkoztunk. (1eve végeztem)


Jelenleg új suliba járok estire szakmára. Nagyon jó fej emberek vannak, de szerintem barátság ott sem fog kialakulni.


Na és a gyerekkori legjobb barátnőmmel mi lett ? Azóta sem tudom. Meg a gimi alatt volt hogy két évig egymás felé sem néztünk, pedig majdnem egy helyen lakunk . Aztán az utóbbi két év. Egyhelyen dolgoztunk , nyaralni mentünk ..tök jó volt minden. De rájöttünk teljesen mások vagyunk így eltávolodtunk. Pedig többször megpróbáltuk. Értve úgy hogy ő discos én koncertes. Ő otthonülős én kirándulnék. Ilyesmi. Nem találtuk már meg a közös hangot egymással a végén és nagyon makacs lett. Én meg meguntam mindenkihez alkalmazkodni , úgyhogy mar csak azokkal beszélgetek akiknek fontos vagyok nem pedig ha nincs ló jó a szamár is alapon. .

Sajnos megszűnhetnek olyan barátságok is amikrol én sem gondoltam volna hogy ez lesz a vége..

2018. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az emberek változnak, te is változol és a barátaid is de van hogy nem együtt változtok és emiatt megszakad egy barátság

attol h már nem vagytok barátok még lehetett igazi

2018. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy hiányzik,de ő le se szarja.
2018. dec. 9. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:

2+, honnan tudod mi van vele?

Lehet hogy csak túl elfoglalt.

2018. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,mert már napok teltek el,és nem beszélünk,nem keres. Szerintem itt ennek vége lett. Valahogy ezt érzem.
2018. dec. 9. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki meghalt soha nem is élt igazából?
2018. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Persze van olyan mikor érdekbarátság az egyik fél részéről és mikor már nincs haszna a másik félen véget ér. De néha csak annyi történik, hogy különböző irányokba változtok és ezért lassan eltávolodtok. Vagy ha két ember 10 év párkapcsolat után szakìt akkor nem is voltak szerelmesek soha szerinted? Minden változik.
2018. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Baromi nagy hülyeség azt gondolni, hogy az, ami véget ér, az visszamenőleges hatállyal meg is szünteti az adott dolog legitimitását. Egyébként meg most komolyan amiatt ásod el a barátságot, mert szaros pár NAPJA nem keres? Felnőttként még komolyan vannak olyan barátságok, ahol minden áldott nap beszélgetnek a felek? Hogy van erre bárkinek ideje, energiája, igénye?! Ne haragudj, de szerintem baromság abban mérni egy barátságot, hogy milyen gyakran beszélgetnek a felek, amikor marhára nem ebben nyilvánul meg a dolog. Nálunk is sokszor van, hogy hetekig nem keressük egymást a legközelebbi barátaimmal, mert épp besűrűsödtek a dolgaink, ettől még szeretjük egymást, csettintésre ugrunk, ha segítség kell és mindenben számíthatunk egymásra.
2018. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xXLenaaXx válasza:
Nekem is ez a kérdésem.... 8 éven keresztül legjobb barátnők voltunk aztán idén el kezdett romlani a barátságunk. És most ott tartunk hogy barátaimtól azt hallom, hogy azt mondja hogy én mindig hazudozok és a többi....
2018. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!