Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik nekem egy intelligens...

Hiányzik nekem egy intelligens lány barát, lehet rá jó esélyem, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Sok akadálya lehet, pl. nem hisznek a fiú-lány barátságban. Lányokkal jobban szeretek barátkozni, ezért fontos nekem a nem. És az is közbe jöhet, ami már megtörtént egy volt lány barátommal: összejött egy sráccal, aki nem nézte jó szemmel, hogy van egy fiú barátja... féltékenykedett. Pedig csak barátságot szeretnék. Az is nagy vágyam, hogy szellemileg is jól kiegészítsük egymást, baráti támogatást nyújtsunk egymásnak.

Vannak rá érvek, ami miatt reménykedhetek, hogy igenis jó esélyem van, hogy egy igaz barátot találjak? Szeretnék remélni, már lassan egy éve keresek barátot, de csak pasiként tudtak rám gondolni.

27/F



2018. dec. 10. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Majd akkor fogsz lehet találni, mikor egyáltalán nem számítasz rá ;)
2018. dec. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Baratkozzhatunk. Hidd el a paromon kivul nem nezek masokat pasinak, plane 1-2 evvel idosebb vagyok es nalam fiatalabb se johet szoba. Ezt leszamitva egyebkent allati intelligens vagyok ;D
2018. dec. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van párom, ha gondolod, írhatsz.


N/20

2018. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat szerint az a "fiú" aki lány barátot akar leginkább lelki társ kell neki akibe 2 napon belül beleszeret.
2018. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző nyilván... de alapvetően a legjobb párkapcsolat mindig is olyan, hogy a párod egyben a legjobb barátod is...
2018. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ugyanígy vagyok, csak fordítva. Szívesen barátkoznék férfiakkal (is), de eddig sosem sikerültek ezek a barátságok, mert mindig többet akartak.
2018. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia

Teljesen megértem, amit írsz.

Bár már én is kezdek kételkedni a férfi és nő között kialakuló barátságban.

Ugyanis nekem a legjobb barátom lett a párom is, 5 év kellett hozzá.

Én hittem benne, hogy lehet csak barátság is. Aztán egy haverom szerelmet vallott nekem rózsával. Úgyhogy már nem tudom Van-e. Ami azért vicces, mert a lányokkal sose jöttem ki jól. Valamiért nem tudunk barátkozni hosszú távon.

Ha gondolod írj, páromon kívül nem nézek másra férfiként.

2018. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 October15 ***** válasza:

Áh jó kis fiú-lány barátság. :D

Nézzük a mérlegem:

Az elsőnél 12 év után nem tudtam volna megmondani, hogy amúgy barát-e egyáltalán.

A 2.-kkal FELVÁLTVA beleestünk a másikba. XD [Mondjuk ebből nem lett baj.]

Úgyhogy egy időre a közeli lány barátokat hagytam. [Bár ez inkább az elsőn múlott, a második egy halál aranyos csaj.]

A 3. és 4. "barát" esetében azt a "hibát" követtem el, hogy nem tartottam be a saját szabályomat: Ami a GYK-n történik az ott is marad.

Egyikőjük köddé vált a másik pedig hááááááááát. Érdekes egy darab. :D


Személyes kedvencem amúgy a témában az amikor a lány azt hiszi, hogy többet akarsz és ez zavarja..

Te meg nézel ki a fejedből, hogy na most mi a rák baja van.. majd ezt jóóóóóóóóval később közli te meg nézel, hogy amúgy nem tudod, hogy mit tol de ilyet te is érezni akarsz.


26F

2018. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 October15 ***** válasza:

Amúgy milyen az amikor valakit nem néztek férfinak vagy nőnek?


Tudom is én megkérdezi a lány, hogy mégis mit vegyen fel a randira, melyik lenne jobb 1. randira. Komolyan nem kellene nőnek néznem közben? :D Ez akkora baromság.. attól, hogy barátok vagyunk még pasi maradok ő meg nő/lány [opcionális]. Ami azt vonja maga után, hogy nyilván tetszeni fog amit látok és nyilván ezt közlöm is pláne, hogy épp ez a kérdés. :D Legalábbis részben.

2018. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, úgy hiszem, mégis van miért reménykedni! :)
2018. dec. 10. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!