Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el?

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nahh...Hát ez hosszú lesz de akkor kezdjük.Van egy srác az osztályban.Tudjátok aki régebben mindenkinek tetszett most meg kemény 2 embernek.Az egyik én vagyok.Múlt évben elég csúnyán átvert az a fiú,legyen a neve Józsi.Amúgy én is elrontottam,de már megbeszéltük szóval ebbe ne is menjünk bele.Józsi nekem 3 éve tetszik.Szinte folyton plátói volt.Szeptemberben bevallotta hogy szerelmes belém.Repdestem a boldogságtól és minden happy volt.Alakultak köztünk a dolgok.Van egy barátnőm neki legyen a neve Bözsi.Na szóval annak a barátnőmnek szinte mindent elmeséltem ami Józsival történt és segitett is a barátnőm egy kicsit hogy Józsival közelebb kerüljünk egymáshoz.Bözsinek tetszett egy fiú és annak a fiúnak is Bözsi.Én segíteni szerettem volna nekik de a fiú nem szerette volna.Bözsi is sokat mesélt arról a fiúról.Novemberben megtudtam hogy Bözsinek már nem tetszik az a srác.A sráccal amúgy jóban vagyunk szóval meghallgattam stb..Azt is megtudtam hogy Bözsinek Józsi tetszik.Ugy tudtam meg hogy mentünk ilyen kis rövid kirándulásra és amíg vártunk a buszra odamentem Bözsiékhez (amúgy aznap hiánzott a suliból Józsi) és Bözsi a szemembe mondta hogy neki Józsi tetszik.Egy világ tört össze bennem.De nem hibáztattam érte és nem is voltam ellene.Tudtam hogy úgysem fogja úgymond elcsábítani.Aznap délután ráírtam Józsira hogy szia mizu és megmondta hogy már nem tetszem neki.Összetörtem.Aznap nem bírtam aludni a fájdalomtól.Többször is felkeltem álmomból.Apukáméknál voltam ezért próbáltam álcázni és nem mutatni hogy sírok.Még aznap este ráírtam Bözsire.Tök ártatlan volt mondtam neki hogy már nem tetszem Józsinak és csak így beszélgettünk.Hétfőn elkezdődött a suli(ugye ez az egész pénteken történt).Hát megtudtam hogy neki Bözsi tetszik.És Bözsinek is Józsi.Na akkor olyan volt mintha egy hatalmas kardot a hátamba döftek volna.Nagyon kivoltam.Tudni kell hogy Bözsi vékony,szép arcú,jól öltözködik.Én kövér vagyok és csúnya arcú.Bözsi még mindig a barátnőm.Nem beszéltünk erről az egészről.Úgy tesz mintha semmi se történt volna.De nagyon látszik rajta hogy csak megjátsza a kedvességet ;c.Én nem szeretném hogy rosszban legyünk.De Józsi.Józsi csak úgy eldobott egyik napról a másikra.És Bözsi tudom hogy kibeszél a hátam mögött.Egyszerűen érzem.De lehet hogy nem igy van.Az a helyzet hogy én nem bírom önmagamat adni a suliban se.Suliban azt mutatom hogy minden happy,viccelődöm,mosolygok,nevetek stb.,nyitott vagyok.De ez nem én vagyok.Lehet hogy furán hangzik de az igazi énem egy zenehallgatós visszahúzódó lány.És nem bírom önmagam adni.Ahogy belépek a többiek közé egyszerűen kicserélődök.És ezt nem bírom kontrollálni.Önbizalmam a Józsis és Bözsis eset után a 0-ra esett.Hogyan felejtsem el Józsit?Bözsivel megbeszéljem vagy inkább folytassuk simán a barátságunkat?Hogyan legyen önbizalmam?Hogyan legyek önmagam?Köszi hogy elolvastad c:.Légyszi negatívat ne írjatok mert arra van a legkevésbé szükségem.

2018. dec. 10. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Jahh és egyáltalán nem szeretnék közéjük állni c:
2018. dec. 10. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:

"..ott ahol a szépség rég nem angyalokkal kezdődik, elég ha egy formás.."


ez jutott eszembe most..

szerintem hagyd őket úgy komplett..nem tehet senki semmiről

2018. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20:49 köszi a választ c:
2018. dec. 10. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos fiatalok vagytok. Ettől még legyen önbizalmad bőven, mert ez a fiú egy nulla volt. Aki lányról lányra ugrál, azért nem kár. A barátnődet is otthagyja hamarosan szerintem, legalábbis a leírtakból következtetve, és utána újra meglesztek. A gyerekszerelem ilyen, talán emiatt nem kell összevesznetek.
2018. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20:58 köszi a választ c:
2018. dec. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!