Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baj van velem?

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
szerintetek mi baj? Eléggé visszahúzódó vagyok sokat olvasok és általában szeretem az embereket.Mégis amikor megpróbálok barátkozni mindig rosszul sül el...átkerültem új suliba és eleinte mindenki kedvelt de most már kiutáltak.Pedig keresem a társaságukat és délután is beszélgetünk face-n.mi lehet a baj??Velem van a baj vagy velük??

2018. dec. 10. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet tul karakan a velemenyed, es nem ugymond “diolomatikus”. Aki vallalja onmagat masok elott nyiltan, ott ohatatlan hogy egyeseknek nem jon be amit kepviselsz. Fiatalon en is igy jartam. Ezert ma mar egy megfejthetetlen konyv vagyok idegeneknek tavoli ismerosoknek, csak a humoros szeleburdi enem ismerik, de hogy mi a velemenyem a vilagrol azt nem tudjak. Abba csak azokat avatom be, akikben megbizok es megerto fulekre talalok...
2018. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!segített is és el kell mondanom hogy elképesztő a nyelvezete!nem tudom hány éves lehet de minden elismerésem ami a szókincsét illeti.Bár én tudnék igy beszélni!!!
2018. dec. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!