Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak lányokkal,...

Hogyan barátkozzak lányokkal, ha úgy izgulok, mintha barátnőt akarnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék fiúként lány barátokat szerezni, de akik szimpatikusak, azok igazábol be is jönnek (xd), ami miatt izgulni kezdek. Hozzájuk szólni is alig merek. Nem akarok barátnőt, csak lány barátokat (és esetleg egy kis extrát hozzájuk).

Lányok is válaszolhatnának.

19F



2018. dec. 11. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

"csak lány barátokat (és esetleg egy kis extrát hozzájuk)."


Topkek

2018. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Gyakorlat teszi a mestert,nekem kb 6 kinks eset utan lett onbizalmam,csajom xd
2018. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátságban nincs extra...
2018. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát így én se lennek a haverod...

L

2018. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert melyik hetero fiú van elzárkózva az extráktól? De komolyan... már itt se lehet őszinte az ember, mert a válaszadók sem azok magukhoz?
2018. dec. 11. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én például. Nem olyan hihetetlen dolog ez. Bár nyilván átment a gondolat a fejemen, hogy mi lenne ha, de itt meg is álltam, a barátságot fontosabbnak tartom megőrizni olyannak- amilyen, mint extrákkal megspékelni a kapcsolatot.


Bár én alapjáraton nem keresek egy éjszakás kalandokat sem, nem élvezem a szexet, ha nincs semmi érzelmi kötődés a partnerhez szóval ezzel alapjáraton egy ritkább kategóriába kerültem férfiak teren (legalábbis a tapasztalat ezt mutatja).

2018. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem élvezem a szexet, ha nincs semmi érzelmi kötődés"


Írja, de nem próbálta. Leírja, nem is próbálta.

2018. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Fúj már! Döntsd el, hogy barátot(havert) vagy barátnőt akarsz. Komoly ember nem szórakozgat itt, hogy egy kis ez, egy kis az. ha meg nem megy, akkor barátkozz fiúkkal.
2018. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha eleve olyan barátot keresel aki bejön és extrát is akarsz,akkor te nem barátot keresel egy lányban,hanem szex partnert maximum.


Barátság extrákkal nagyon kevés helyen működik,ez is olyannál ahol nem arra épült a barátság,hogy vmelyik félnek bejött a másik,hanem max az évek során az egyik fél többet kezdett el érezni a másik iránt.

Aztán a másik fél is benne volt pl.



Én általában azokat a fiú barátokat lekoptattam elég hamar akiknél rájöttem többet akarnak.

Így jó részt inkább lányokkal barátkoztam, kell a francnak annyi fiú haver hogy utána csalódjak,mert többet akartak,mint barátság.


Szerintem kicsit elkéne gondolkoznod,mit szeretnél!

2018. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valamiért mindenki félreért. Nem egy barátság extrákkal kapcsolatot szeretnék. Azt egy zárójelbe írtam, előtte pedig ott a szó, hogy "esetleg". Én tökéletesen boldog lennék egy lány baráttal, akár van valami extra, akár nincs. Nem szempont, hogy legyen, nem ez a célom, hanem hogy legyen lány barátom... az extra meg jöhet ha mindketten akarjuk.
2018. dec. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!