Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha megtalálnátok a régi...

Ha megtalálnátok a régi óvodáskori barátotokat a Facebookon, akivel 30 évig nem tartottátok a kapcsolatot, bejelölnétek a Facebookon ismerősnek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de én nem is emlékszem rájuk (meg úgy szinte semmire abból a korszakból). Egy próbát megér.
2018. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Eleve meg sem ismernéd!!

Akkor meg minek??

2018. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Engem 50 év után is bejelöltek páran. És miért ne emlékeznénk egymásra? Miért ne ismernénk meg a másikat? Épp a minap találkoztam 50 év után egy gyerekkori szomszéd kislánnyal, akivel annak idején papás-mamást játszottunk egy bokrokkal benőtt kútgyűrűben.
2018. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, minek? Azokat is letörlöm, akikkel több, mint egy éve nem beszéltem. Ha valaki nem aktív része az életemnek, azt azt jelenti, hogy nem vagyok rá kíváncsi és ő sem rám, úgyhogy teljesen felesleges rálátnunk egymás életére.
2018. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék, hogy mi lett vele, úgyhogy bejelölném. De, ha nem jelölne vissza, nem sértődnék meg.)
2018. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!