Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért röhögnek ki a céljaim...

Miért röhögnek ki a céljaim miatt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, technikusin tanulok, de ez a szakma nem az én világom (gépésztechnikus vagy mi). Gondoltam, hogy márciusban felcsapok katonának és itthagyom a sulit. Barátaim ki is röhögtek emiatt, illetve bolondnak tartanak, hogy ott hagyom a sulit. Azt hiszik, hogy nem fogom bírni a kiképzést, meg megfogok ott halni. Sose voltam egy domináns egyed az osztályban.. Erőteljesen készülök a honvédségre. Már megy 50 fekvő szünetekkel, 70 felülés, 3,2 km futás is megy. Nagyon piszkálnak a célom miatt...

2018. dec. 13. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a te életed, a te boldogságod, ha ezt a célt el akarod érni, akkor tegyél érte és ne hagyd, hogy mások visszahúzzanak!

bizonyítsd be magadnak, hogy képes vagy rá, nem másokért teszed, hanem magadért!

2018. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sosem fitogtattam az erőmet az osztályban, sehol. Ezért el voltam könyvelve egy gyenge, semmire kellő gyereknek
2018. dec. 13. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat azért elgondolkodtató, hogy mennyire fogod bírni. Persze honvédséghez elég kezdetnek az 50 fekvő meg a 3km futás, de mondjuk idegenlégióban megennének.
2018. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tervezem az idegenlégiót. csak itt a honvdségben
2018. dec. 13. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem kommentálom, de egyrészt ne hidd azt, hogy a XXI. században bármennyit számít az emberi erő. Másrészt (túl azon, hogy azért nem a francia idegenlégióról beszélünk) 50 fekvőtámasz kb a levezetésnek felel meg
2018. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Naponta fekvozom folyamat. A cél a 200
2018. dec. 13. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Az a lényeg hogy a szintfelmérőt meg tudd csinálni minden évben.Viszont ha nem hivatásos vagy,keveset fogsz keresni,én a helyedben beiratkoznék katonai suliba,asszem 2 éves és Szentedrén van,ha azt elvégzed,és utána mész katonának,lesz feljebb jutási lehetőséged,és pénzben se lesz mindegy.
2018. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgy érzed ezt jobban szeretnéd csinálni, akkor hajrá. Ne foglalkozz a károgókkal :) Sok sikert!
2018. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Ok hagy van celod, de elobb fejezd be a jelenlegi sulid. Utanna jelentkezhetsz ahova akarsz.

Szerzodeses katonakent meg en is bolondnak tartlak ha tenyleg otthagyod a sulit.

2018. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megmondom mi a baj ezzel. Beállhatsz nyugodtan szerződéses katonának, de 5-10 év múlva az életkedved is elmegy majd, mert sorkatonának leszel alkalmas érettségivel. Nem baj, hogy ez a célod, de legalább egy közszolgálati egyetemet végezz el, hogy értelmes pozíciót kapj, ne a ranglétra legalján legyél.
2018. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!