Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmnek nemsoká...

Legjobb barátnőmnek nemsoká babája születik, normális, hogy én is ennyire várom a kicsit?

Figyelt kérdés
12 éve ismerem a lányzót, nagyon örülök, hogy anyuka lesz és vele együtt várom a picit. De aggódom, nem mászok bele nagyon az intim szférájába? Igyekszem sok időt tölteni a lánnyal (az ország két ellentétes végén élünk, egyetem miatt), próbálok apróságokat venni a babának, amire valóban szükségük lesz (pólya, pelenkázó alátét), illetve legutóbb babanaplót készítettünk együtt, most pedig sálat kötök a gyerkőcnek. Csak segíteni szeretnék, meg minőségi időt eltölteni a barátnőmmel, de aggódom, hogy esetleg nagyon belemászok az életébe. Ő ugyan még nem tett erre megjegyzést, de egy kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetek?

2018. dec. 14. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb ha megkérdezed tőle,de én biztos örölnék neki, ha lenne egy ilyen barátnőm.
2018. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztm tök szép dolgok ezek tőled 🙂 én barátnőm is hasonló...imádom
2018. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Én hasonló szituban poénból megmondtam a barátnőmnek, hogy készüljön, mert rajta élem ki magam :) Reakcióból sok minden kiderül, nálunk kapásból rávágta, hogy el is várja meg örül neki. :)


Szóval szerintem nem gond, de nyilván emberfüggő. Ha ennyire régi barátok vagytok, kérdezz rá egyenesen, nem lesz belőle sértődés.

2018. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2018. dec. 14. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon aranyos tőled :) Végre olvasni olyan barátságról ami őszinte, és nem az irigykedés meg a rivalizálás megy. Ha sok lenne neki valami, úgyis szólna gondolom. Ne aggódj. N
2018. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék egy ilyen barátnőnek. Persze biztos lesz olyan napja, hogy nagyon fáradt lesz, ingerlékeny.
2018. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még olvasod: Imádtam volna egy ilyen barátnőt! Amikor még terhes voltam a barátnőimről vagy sütött a féltékenység, vagy kioktattak az egész gyerekvállalás témáról. Két barinőm volt csak akik tényleg velem örültek, sajnos azóta az egyik másik városba, a másik pedig angliába költözött. A babám születése óta anyum húga ilyesmi mint te. Szerintem minden terhes nőnek kellene ilyen barinő! :)
2018. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!