Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gamer-fiúnak powerbank jó...

Gamer-fiúnak powerbank jó ötlet karácsnyi húzásos ajándéknak?

Figyelt kérdés
6-10ezer wolt erősségű töltőt gondoltam (nyilván nem így kell megfogalmazni, de nem vagyok jártas ezekben a dolgokban.)

2018. dec. 15. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tok jo, ha tudod, higy milyen a telefonja.

Ha nem tul draga neked, akkor szerintem kiraly:D

2018. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem gyakran megy több napra olyan helyre, ahol nincs áram egyáltalán, akkor állásában fog elhasználódni a powerbank.

Úgy tudom, hogy az olcsób kategóriába soroltak nem tudják leadni azt a Mah kapacitást, ami rájuk van írva és ezenkívül hamar elhasználódnak, mivel minőségük nem valami jó.

Adott powerbank értékelését neten vagy webshop-ban (esetleg arukereso.hu oldalon) nézd meg.

2018. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem van egy huaweii, 13ezer Ft körülim a mediamarktból, szeretem, és ajánlom is

mindig van nálam áram, de simán használom ha megyek bárhova, a jbl-em is tölthető róla

2018. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az a 6-10 ezer "wolt" az WATT (teljesítmény)

a VOLT az a feszültség

az AMPER meg az áramerősség :)


csak mielőtt furán néznének rád az eladók :)


ha szokott a telefonján játszani akkor igen jó ajándék szerintem

2018. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kinaiba vedd!
2018. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!