Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Ez most lekicsinylő?

Barátom testverenek /lany/ tettem egy szívességet,viszonzasul megkoszonte és megolelt, pár centivel magasabb nalam,és már eleve úgy közeledett felém h nem rendesen atolel a derekamnal hanem a nyakam meg a vallam korul,vagy ertitek én meg kénytelen voltam egy kezemmel a derekanal atolelni,de pár másodperces ölelés volt. A kérdésem h azért eleve úgy akart megolelni mert kisebb vagyok nála és ez egy alap reakció , vagy lekicsinylő vagy mi miatt?

2018. dec. 15. 23:17  Privát üzenet  

A válaszok
hát ha akkor vagy hogy ott ér át, akkor ez van, nem lekicsinylő

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. dec. 15. 23:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy hogy akkora vagyok?

# 2/6Időpont 2018. dec. 16. 08:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mint mondtam csak 2-3 mp-re ölelt meg,azt is úgy h így hirtelen mert valaki állt előttem o meg keresett aztán úgy

# 3/6Időpont 2018. dec. 16. 08:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De most azert olelt meg így mert dagadtnak tart?

# 4/6Időpont 2018. dec. 16. 08:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kérlek válaszolj

# 5/6Időpont 2018. dec. 16. 09:11 Privát üzenet
Lehet, hogy neki így jobban "kézre esett", vagy csak szimplán kényemlesebb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. dec. 16. 10:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A japán férfiak miért nem lázadnak fel az őket lekicsinylő, pejoratív "Big in Japan" sláger nóta ellen?
Honnan ered az lekicsinylő kifejezés, hogy "TE GYÖKÉR"?
Csak számomra furcsa és lekicsinylő ez a viselkedés a barátnőm részéről? Hogyan viselkedjek vele?
Titeket nem kezd zavarni, hogy Puzsér Róbert természettudományos tévhitek alapján tesz lekicsinylő kijelentéseket a természettudomány iránt elkötelezett emberek felé?
Könyvhöz keresek latin (lekicsínylő) beceneveket!?
Egy szlováknak a tót, románnak az oláh, vagy szerbnek a rác megnevezés lekicsinylő, vagy csak simán régies?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!