Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti ezt megbocsátanátok?

Lányok, ti ezt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú,aki többet érzett irántatok,de nagyon impulzív volt veletek szemben,ezért csúnyán összevesztetek,és azóta se beszéltetek. Ennek vagy 1,5 éve. És az a fiú megbánta nagyon,amiket mondott rátok.
2018. dec. 16. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátanám. De hogy újra belefognék-e egy kapcsolatba vele, az egy másik kérdés, és azt nagyon meggondolnám.
2018. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Azért arra kiváncsi lennék, EZ alatt mit értesz: "nagyon impulzív volt veletek szemben", ugyanis ettöl nagyon sok függ.
2018. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meggondolatlanul mondtam dolgokat,de hirtelen. Olyan dolgokat,amit egy normális ember nem mondana.
2018. dec. 16. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legközelebb is ilyen lesz, ha ideges. Kerülöm az ilyen embereket, még havernak se.
2018. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"többet érzett irántatok,de nagyon impulzív volt veletek szemben,ezért csúnyán összevesztetek"

Érdekes lenne tudni, hogy a lány ezt az egészet hogy élte meg. Mert lehet, hogy az ő fejében ugyanez a mondat valahogy úgy él, hogy "csak mondta, hogy szeret, de rájöttem, hogy ez nem lehetett igaz, mert folyton bántott, ezért örökre szakítottunk".

2018. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megakartam keresni a sulinál,és észrevettem egy rendőrautót,ami egy ideig követett. Tehát vagy meglátott engem,de én őt nem,és értesítette a rendőröket,vagy csak meglátott a rendőr,és gyanúsnak talált.:D
2018. dec. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!