Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden barátnőm kapcsolatban,...

Minden barátnőm kapcsolatban, hiányoznak a régi programok. Más is van így (? )

Figyelt kérdés

Igen, ez most ilyen panaszkodós kérdés :D

Szóval hasonló helyzetben levők írhatnak :)


Korábban, ahogy elkezdődött a szünet/vizsgaidőszak, és mindenki hazajött egyből szerveztünk közös programokat, szilveszterkor is együtt voltunk legtöbbször.


Most mindenki megy a barátjához, vagy jönnek ők is talakozóra (azok is akik egész évben együtt vannak)

Szilverterkor is fiú családjához megy egyikük.


Hiányzik az, ahogy régen volt.



2018. dec. 16. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Jöjj össze te is valakivel


Problem solved :D

2018. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20-21 évesek vagyunk mindannyian
2018. dec. 20. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, régen folyton együtt lógtunk, nem évente 3x tudtuk csak összehozni a talit, a szilvesztert is együtt töltöttük, most mindketten a párjukkal vannak szilveszterkor, én meg vagy odacsapódok egy haverhoz vagy egyedül töltöm itthon.

Persze örülök, hogy találtam valakit, de amikor nekem van kapcsolatom, akkor is keresem őket.


19/L

2018. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, elég szívás :/


Itt is a többség annyit mond, pasizz be, de annak semmi köze a barátnős programokhoz.

2018. dec. 20. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Társfüggő gyengék a barátnőid. Keress normális barátnőket.
2018. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!