Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neked volt már olyan barátod,...

Neked volt már olyan barátod, aki nagy hatással volt rád, és rosszul esett, hogy vége lett a barátság?

Figyelt kérdés
Nekem 1 ilyen volt. Amúgy annyira nem szoktam ragaszkodni barátokhoz. Kiváncsi vagyok,hogy nem csak én vagyok így vele.
2018. dec. 17. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt,3 is.
2018. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt, aztán kihasznált és átba*zott. Akkor rosszul esett sokáig, de már nem csinalnam vissza.
2018. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát engemet sose tudtak kihasználni,mert sose hagytam. Leginkább az én hibámból lett vége az az 1 barátság. Szóval ezért is esett rosszul,mert már nem tudtam helyrehozni.
2018. dec. 17. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Volt, de nem kell kétségbe esni. A másik ember kiismeréséhez nagyon sokféle élethelyzetben mutatott viselkedés alapján lehet csak eljutni. A pozitív érzelmeknek meg mindenképpen örülni kell.
2018. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, és meg lennék lepve, ha nem lenne még hasonlóban részem...
2018. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt pár ilyen igen. Szerencsére a legtöbb olyan, hogy nem bánkódunk rajta, hogy vége lett, másfelé sodort minket az élet. Néha amikor találkozunk összeülünk borozgatni, nosztalgiázunk kicsit, de tudjuk, hogy ez az élet rendje, semmi sem tart örökké. Amíg egy helyen éltünk/dolgoztunk/tanultunk több dolgunk volt egymással az életben, addig tartottuk a kapcsolatot. Most jól esik az őszinteség, magunkkal és egymással szemben is, hogy nem látjuk értelmét annak, hogy facebookon írogassunk egymásnak, hogy épp mi van velünk, tök jó dolog az őszinteség, örülünk, hogy él a másik, hogy jól van, de különösebben nem érdekel és emiatt nem is haragszunk egymásra, én jobban haragudnék ha a barátság fenntartása miatt napi szinten ilyen kényszerbeszélgetéseket folytatnánk. Ha erre járnak szívesen látom őket, mindig szívesen megosztok velük egy üveg Irsait, de mindenki járja a saját útját az életben. Egyre inkább úgy látom, hogy minden emberi kapcsolat mögött érdek húzódik és ez még önmagában nem rossz, csak akkor ha ezt rossznak véljük. Most lehet, hogy velük már csak x évente találkozom, de nincs is olyan elvárás a találkozás mögött, hogy nem tudom milyen jól érezzem magam a társaságukban. Mert amikor napi szinten találkoztunk akkor ez az önzőség ott volt...
2018. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy volt, és mai napig nem tudom őt elfelejteni, hiába vesztünk össze...
2018. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, kettő is. Az egyiket a másik személy tette tönkre, a másikat pedig én, mindkettő nagyon rosszul esett, mert leginkább csak félreértés miatt történt az elhidegülés. Szerintem ritka az olyan ember akivel ez nem esett még nem, de addig jó amíg képesek vagyunk olyan közel engedni magunkhoz valakit, hogy fájjon az elvesztése.
2018. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!