Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszìtettem a legjobb...

Batta80 kérdése:

Elveszìtettem a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

Szerelmes lett, azóta engem nagyon elhanyagol. Tudom, gyerekesen hangzik, pedig 30-on túl vagyunk, de nem tudok szabadulni ettől az érzéstől, haragszom rá is, de leginkább magamra, hogy belementem ebbe a férfi-nő barátságba. Nagyon mély barátság volt ez, semmi szerelem, és imádtam ezt. Mindkettőnk életének mélypontján ismertük meg egymás, és egymást támogatva lábaltunk ki belőle. Nekem ő a legjobb barátom, csak felszínesebb "barátaim vannak rajta kívül.

Én gyerek és család mellett napi szinten szakítottam rá időt, közös programjaink voltak, de minden elmúlt. Nem keres már, csak nagyon ritkán. Én még eleinte többször kerestem, de az önbizalom hiányom miatt már nem merek ráírni sem. És még egy helyen is dolgozunk,őt is inkább kerülöm, mert már nehezen hiszem el, hogy érdeklem. Pedig már többször megbeszéltük ezt, hogy mi a gond, de őt annyira elvakìtja a szerelem, hogy letudja annyival, fogadjam el a helyzetet. Neki is hiányoznak a beszélgetések, de nem tud rám időt szánni.

Hogyan lépjek ezen túl?


2018. dec. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyászold meg.
2018. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátja vagy akkor önzetlenül örülsz neki, hogy szerelmes, tehát boldog. Hagyj neki egy kis időt. Attól még beszélhettek ha ő is szeretné munkahelyen. De lehet a barátnője nem szívleli a barátságotokat. Majd felszáll a rózsaszín köd nála is.
2018. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én hoztam össze őket 😊 Már többet tudok a csajtol a kapcsolatukról, mint a barátomtol. 😩

Mindegy, nekem hiányzik, nincs más barátom. 😟 Szenvedek. 😖

2018. dec. 18. 17:44
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
1. Örülj a szerelmének! 2. Kicsit gyászold meg! 3. Amikor alábbhagy a láng, megint több ideje lesz. 4. Ha ez ennyire megvisel, kicsit kettyós/kapcsolatfüggő vagy. Épp itt az ideje más barátságokat építeni. Meg se állj összesen 5-ig!
2018. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leégett a fél híd, te meg önszántadból felgyújtottad a másik felét is, aztán csodálkozol, hogy nem tudsz átmenni rajta. "az önbizalom hiányom miatt már nem merek ráírni sem", "inkább kerülöm, mert már nehezen hiszem el, hogy érdeklem". Neki mi köze van a te kóros önbizalom-hiányodhoz, és egyáltalán: mért van egy érett felnőtt embernek önbizalomhiánya? A szerelem ilyen: az mindent visz, minden idejét vele akarja tölteni. Te még nem voltál szerelmes? Itt az ideje! De hogy a munkahelyen, ahol amúgy is találkozhattok, beszélgethettek, kifejezetten kerülöd, ez a te sarad. Ritkábban fogtok találkozni, ez van. Egyszer talán te is megéred ezt. De esetenként, több hétben egyszer - a napi szint meglehetősen túlzás, ráakaszkodás - nyugodtan javasolhatsz beszélgetést, programot.
2018. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen mindenben igazatok, van kettyós vagyok, de ő is pont ugyanolyan kapcsolatfüggő, mint én és ő kezdte ezt a napi többszöri írogatást. Nekem ez marhára tetszett. 😂

Tudom, emlékszem, milyen a szerelem, èn is voltam, melynek eredménye egy 12 éves házasság. Csak ez a barátkozás dolog nem ment sohasem. Mostanáig.

2018. dec. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!