Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm miért nem...

A legjobb barátnőm miért nem ölel meg?

Figyelt kérdés
1/5 éve ismerjük egymást és jóba vagyunk segítünk egymásnak. Volt egy elölző barátnőm és mondhatni "lekoptatta rólam" hogy csak vele legyek. Piszkált viccelődött stb,így jóba lettünk. A nyáron is sokat találkoztunk. De most már mintha nem olyan lenne úgy megváltozott. Az igaz hogy csináltam pár baklövést pL. késett a buszom és nem szóltam neki és várnia kellett de nálunk nem írják ki a késik mert nincs olyan,és ezen megsértődött,alig szólt hozzám,meg,hallottam hogy fiútesójával fogadnak egy telefonba hogy összejövök-e vele és csak segíteni akartam..és rosszul sült ki. De legjobban az zavar hogy most a "karácsony" miatt végigölelte az osztályt és hát hogy is mondjam csak engem hagyott ki!(Meg szünetekbe is szokott másokat ölelgetni,de ha én véletlen is hozzáérek akkor egyből szóváteszi"hogy nem férsz el".)És ez nagyon rosszul esett mondtam neki is de erre csak annyit mondott hogy "nem tudom miért de téged nem tudlak megölelni". Pedig én tényleg úgy viselkedek mint egy jó barát segítek ha baj van,megveszem neki ha szeretné,rám számíthat mindig.Ja meg most elkezdett titkolózni ami megint rosszul esett egy l.b csak tudja az ember minden titkát. Elkezdi nincs hozzá közöd.Lehet még ebből igazi barátság és a fő kérdés: MIÉRT NEM ÖLEL MEG? (Remélem nem lett hosszú annyira ez a kérdés mert ez az első.)

2018. dec. 22. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen nem barát, felejtsd el. Nekem nincsenek barátaim, főbbképp az ilyenek miat se főleg lány barátaim nincsenek, de az ilyen nem érdemli meg a barátságot. Hagyd, éps foglalkozz azzal aki megérdemli.
2018. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zóra1123 válasza:
Mi lenne ha azzal a lánnyal kezdenél újra barátkozni akit lekoptatott? Hiszen lehetséges hogy ezzel azt a barátodat is elveszíted vagy ő már nem is az? Én szerintem megkénne probálkoznod vele is újra beszélgetni mert a másik az nem barát ha ilyeneket csinál.
2018. dec. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az akit lekoptatott rólam szinte nem is bánom.Mert mindig csak egy játékról tudott beszélni ami nagyon nem érdekelt. Meg mondtam neki hogy temetésre megyek erre elkezdi"a kutyádéra" nekem ezzel telt be nála a pohár. Meg mindig kért tőlem kaját holott ő koleszos tudna venni.
2018. dec. 23. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:

1/5 év az csak 73 nap, tehát nyáron még nem ismerhetted.

amúgy nem igaz barát, meg te se, ha hagyod hogy egy másik lány lekoptassa rólad a barátnőd és utána majd téged is elhagy

2018. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyos szépen köszönöm az eddig érkezett válaszokat
2018. dec. 23. 16:30
 6/7 anonim válasza:
Velem előfordult már, hogy nem voltam annyira bújós és ezért nem öleltem meg én sem a barátaimat, de a te barátodnál nem ennyi a probléma, mert ő viszont másokat megölel. Akkor ott van a másik variáció: Lehet, hogy túl jó barátja voltál. Vannak akik ilyenkor negatív érzésekkel lesznek tele és inkább kerülik azt az embert. De lehet, hogy csak szimplán kamaszkori változáson megy keresztül és már más iránt érdeklődik. Más helyzetben azt mondanám maradj mellette és küzd, de egy ilyen ember ezt nem érdemli meg. Keress más barátokat :)
2018. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
AZONNAL SZABADULJ MEG TŐLE!!! Tapasztalatból mondom pont az egyik barátnőfélémre ismertem benne. Egyre csak rosszabb lesz és egyre nagyobb hülyeségeket fog csinálni. Ha jót akarsz szabadulj meg tőle.
2018. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!