Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik házasok 1 vagy több gyerekkel és mégis magányosnak érzik magukat?

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha én érzem magam így. Nem is inkább magány, mert a gyerekek itt vannak velem mindig, hanem inkább hogy érdektelen vagyok mindenki számára. Hogy mondjam jól... Úgy érzem alap vagyok hogy itt vagyok és csinálom amit kell, olyan vagyok mint egy lakberendezési tárgy. Én leginkább a beszélgetések hiányát érzem meg a legjobban. Dumálok én a gyerekeknek egész nap, de hát egy évesek, természetesen az nem ugyanaz. :) Te miért érzed így?
2018. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. A férjem folyton cikiz is azzal, hogy erre az oldalra járok. Mondom is neki ilyenkor, hogy vele is beszélgetnék szívesen, ha kíváncsi lenne rám és a véleményemre.
2018. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De igen, egyes, ez magány, még ha nem is egyedüllét.
2018. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is ugyanígy érzem. Van egy nemsokára 3 éves és egy 2 hónapos kislányom, és egy férjem. De barátaim nincsennek és annyira egyedül érzem magam. Nem tudom hol tudnék hasonló helyzetbe lévő anyukákat találni. ☺

30 éves vagyok és szegedi

2018. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tulajdonképp igaza van a 3-asnak... Csak nem könnyű elismerni magamnak, magammal szemben.
2018. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!