Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy a barátomnak...

Lehetséges, hogy a barátomnak segítségre van szüksége?

Figyelt kérdés
Egy elég furcsa dolog történt a napokban. Egy kedves barátommal beszéltem telefonon (37 éves férfi), és hirtelen, egyik pillanatról a másikra teljesen oda nem illő témáról kezdett beszélni. Egy közös társasági eseményről beszélgettünk, majd egyszercsak elkezdett arról beszélni, hogy milyen furcsa, hogy kevesen voltak aznap az utcán, amikor ment haza, máskor többen szoktak lenni. Kicsit olyan volt, mint a már sokszor zavarodott 93 éves nagyapám.
2018. dec. 23. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Máskor is csinált már ilyet? Egyébként ha csak egy "kedves barát" akkor maximum neki vagy a családtagainak szólhatsz, felhívhatod a figyelmüket hogy valamiblehet hogy nincs rendben vele, figyeljenek oda stb..
2018. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem jó emlékekkel emlékszik vissza a történtekre, és azért akart témát váltani? Legalább is én akkor szoktam másról elkezdeni beszélni ha kicsit kényelmetlen a szituáció és terelni szeretném a témát. Nem hinném hogy valami zavarodottság állna a dolog mögött... Mi férfiak megpróbálunk ilyeneket csinálni.
2018. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!