Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek én vagyok túl...

Szerintetek én vagyok túl prűd ha nehezen viselem hogy a barátaim (főleg a fiúk de páran a csajok közül is) folyton ge. Cis poénokat sütnek el?

Figyelt kérdés

Hogy ki hova élvez meg hogy kente el a csajon meg ilyenek

Ez másnak is túllép egy határt h folyton ez a téma vagy én vagyok túlérzékeny?


2018. dec. 23. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még 15-16 évesen is gáz. Lehet, hogy új barátokat kellene keresned.
2018. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Sajnos ok benyeltek azt a sok szennyt amit a TV-ben meg interneten adnak (azaz hogy milyen meno dolgok a pucsitas, pozolas facen meg instan, szexkapcsolat baratsag extrakkal milyen meno), stb.
2018. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20év közepe társaságról van szó amiből ketten párt alkotnak de tölük is hallottam már olyat amire nem voltam kiváncsi

Más téren amúgy tudnak komolyak lenni es nagyon szeretem őket csak nekem a gci vhogy nem beszédtéma mint a szrás vagy a mentsruácio. Az élet részei de nem érzem ugy h kifejezetten beszelni akarnek roluk

2018. dec. 23. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem prűd vagy, hanem ép érzésű. Éretlen kamaszok a testi fejlettség eme velejárójának gyakori emlegetésével csupán saját nagyfiúságukat akarják kinyilvánítani, mert valójában nagyon kisfiúk még (lelkileg és intellektuálisan).
2018. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gusztustalan,csesznye kölykök ezek.
2018. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkodtam ezen mostanában, hogy lehet, hogy én vagyok túl prűd vagy érzékeny gyomrú, mert volt pár olyan dolog, amin én megbotránkozom, más meg jön, hogy "hát ez csak szex / biológiai velejáró stb."... pl. én nehezen viselem, ha pl. evés közben vki sz..ásról, fingásról, aranyérről meg hasonlókról beszél. Vagy amikor olyan kolléganő, akivel nem vagyunk olyan nagyon bizalmas kapcsolatban, azt ecseteli, hogy annnnnyira szereti az exét, hogy miután az kidobta, csak egy pasival feküdt össze.
2018. dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!