Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Szerintetek én vagyok túl prűd ha nehezen viselem hogy a barátaim (főleg a fiúk de páran a csajok közül is) folyton ge. Cis poénokat sütnek el?

Hogy ki hova élvez meg hogy kente el a csajon meg ilyenek

Ez másnak is túllép egy határt h folyton ez a téma vagy én vagyok túlérzékeny?

2018. dec. 23. 15:30  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Ez még 15-16 évesen is gáz. Lehet, hogy új barátokat kellene keresned.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. dec. 23. 15:32 Privát üzenet
Nem. Sajnos ok benyeltek azt a sok szennyt amit a TV-ben meg interneten adnak (azaz hogy milyen meno dolgok a pucsitas, pozolas facen meg instan, szexkapcsolat baratsag extrakkal milyen meno), stb.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. dec. 23. 15:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

20év közepe társaságról van szó amiből ketten párt alkotnak de tölük is hallottam már olyat amire nem voltam kiváncsi

Más téren amúgy tudnak komolyak lenni es nagyon szeretem őket csak nekem a gci vhogy nem beszédtéma mint a szrás vagy a mentsruácio. Az élet részei de nem érzem ugy h kifejezetten beszelni akarnek roluk

# 3/6Időpont 2018. dec. 23. 15:36 Privát üzenet
Nem prűd vagy, hanem ép érzésű. Éretlen kamaszok a testi fejlettség eme velejárójának gyakori emlegetésével csupán saját nagyfiúságukat akarják kinyilvánítani, mert valójában nagyon kisfiúk még (lelkileg és intellektuálisan).

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. dec. 23. 15:36 Privát üzenet
Gusztustalan,csesznye kölykök ezek.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. dec. 23. 18:38 Privát üzenet
Én is elgondolkodtam ezen mostanában, hogy lehet, hogy én vagyok túl prűd vagy érzékeny gyomrú, mert volt pár olyan dolog, amin én megbotránkozom, más meg jön, hogy "hát ez csak szex / biológiai velejáró stb."... pl. én nehezen viselem, ha pl. evés közben vki sz..ásról, fingásról, aranyérről meg hasonlókról beszél. Vagy amikor olyan kolléganő, akivel nem vagyunk olyan nagyon bizalmas kapcsolatban, azt ecseteli, hogy annnnnyira szereti az exét, hogy miután az kidobta, csak egy pasival feküdt össze.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. dec. 24. 06:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem értik sokan a szarkasztikus poénokat és miért néznek még engem hülyének? :DD
A prűdségnek vannak lelki okai avagy ez egy jellemvonás csupán?
Az utóbbi néhány évtizedben miért lettek az emberek ilyen prűdök, miközben az üzleti életben meg a lopás, csalás és korrupció irányába változott a társadalmunk?
Tényleg prűd vagyok?
Szeritetek baj az ha valaki túlságosan is prűd? Van egy jó barátom ès nagyon idegesít vele .
A barátnőm már-már idegesítően prűd és stréber. Velem ellentétben. Mit csináljak? (többi lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!