Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meghívnátok egy barátot...

Meghívnátok egy barátot magatokhoz több napra, ha zűrös a családi helyzet és nem a legjobb körülmények között éltek?

Figyelt kérdés

Eddigi barátaim más kategóriából valók,nekik nem mertem erről beszélni,és mindig jobb programokat ajánlottak,nem hiányzott nekik.

Most van egy nagyon jó barátnőm,akinek hasonlóan nehéz a helyzete otthon,illetve rosszabb körülmények között élnek,mint mi. Szívesen meghívnám magunkhoz egy-két napja,de nem tudom,hogy reagálna a családi balhékra,meg arra,hogy nincs saját szobám,sok minden felújításra szorul és hasonlók.


A családi helyzetről tud,viszont azt nem is sejti,hogy komoly anyagi problémák vannak.


Meghívjam? Ha meghívom,akkor tisztázzam le vele az egészet előre? Nagyon ciki lesz,hogy nincs saját szobám(azért akarnám meghívni,mert most csak ketten lennénk,szóval nem zavaró,csak mégis a tudat)?


2018. dec. 24. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen közel álltok egymáshoz. :)

Ezt igazából te érzed.


Szerintem jó ötlet lenne meghívni, mivel csak ketten lennétel. :)

2018. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!