Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet egy jó baráti...

Hogy lehet egy jó baráti társaságot kialakítani?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Nincs sok barátom, viszonylag introvertált típusnak mondanám magam aki viszonylag nehezen nyílik meg. Van néhány barátom, de eleve nem sok. Ami zavar, hogy nincs egy olyan baráti társaság (5-8 fő) akikkel közösen össze lehetne jönni, elmenni nyaralni, iszogatni, moziba. Nyilván ezeket kettesben is lehet csinálni de néha tök jó lenne többen.


Hogy lehet kialakítani egy ilyen társaságot? Most hogy egy példát mondjak olyasmint mint az Így jártam anyátokkal című sorozatban, ami nyilván nem a valóság de ott nekem tetszik a diverzitás, hogy az emberek full más személyiséggel rendelkeznek de mégis megvan a fix csapat amiben mindenki kb. mindenkivel elvan.


Az is opció lenne, hogy csatlakozom egy ilyen társasághoz de ugye nehezen nyílok meg, és ameddig az nincs meg nem is feltétlen érzem magam jól. Utána egyébként tök normális vagyok, akik azt az oldalamat ismerik talán nem is feltétlen tudják, hogy introvertált vagyok.


Köszönök előre is minden választ :D Boldog Karácsonyt!



2018. dec. 24. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
ha pesten, vagy a közelében laksz, egyszerűen megoldható a találkozó :) 26F
2018. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!