Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismeretlenekke szilveszterezni?

Ismeretlenekke szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Nem rég beszélgetek itt két emberrel és azt tervezik hogy szilveszterezhetnénk a városban vagy is Bp-n, szerintetek bízzak bennük?

El menjek?

Mind a hárman fiúk vagyunk.


2018. dec. 24. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?

én előtte azért cserélnék fb-t, telszámot.

2018. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a féjszbúúúúúúkon legyetek ismerősök, telefonszám csere után. Csak hogy tudd, kikkel vagy. Ez nekik is jobb lesz.

De menjél csak. Mulassatok jól!

És ne felesdd! Mértékkel, és tartózkodással!!!

Mérték a vödör, tartózkodás az asztal alatt. Sárgaföldig!

2018. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet,de szerintem fb csere a minimum esetleg még most két ünnep közt egy találkozó.


Abba nem mennék bele,hogy 2 idegennel majd Pest egy adott helyszínén találkozok..Eléggé anonim a dolog. Mellesleg sokaknak csak a szája nagy.

Tehát lehet megbeszéled a szilvesztert és egyik sem fog elmenni.


Egy tali előtte szerintem jó lenne,kaptok egy pontosabb képet egymásról.


Ötlet maga tök jó, én is sokáig úgy voltam idegenekkel szilveszterezek,de nőként nem igazán akartam bevállalni.


Kapóra jött,hogy unokabátyám itt van látogatóban, aztán egy osztálytárs szervez szilveszteri bulit,helyben. Így oda megyünk.

2018. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!