Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi segíthet továbblépni?

Mi segíthet továbblépni?

Figyelt kérdés

1 év telt el, hogy nem beszélünk. Egy ideig nem izgatott annyira a dolog, de az utóbbi hónapokban nemhogy enyhült volna, egyre többször feltör bennem, rengeteg a közös emlék, szinte minden hozzá köthető. Másfél évtizedet éltünk meg együtt, olyan igazi másik felem volt.

Az a baj, kb minden éjjel megjelenik az álmaimban, és sehogyse a tudom ezt elnyomni magamban.

Mivel nemigen vannak barátaim, és lehetőségem se, hogy egyáltalán legyenek, így ez csak ront a dolgon.

Aki volt hasonló helyzetben, mi segített?

Mennyi idő telt el, mikor már nem fájt, nem hiányzott?



2018. dec. 27. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a kérdésed??
2018. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb úgy éltem meg, hogy ez a barátság véget ért (1 évvel ezelőtt), mint egy párkapcsolati szakítást.

Nem igazán tudom feldolgozni, mindennap nem ott van a gondolataimban. Nem tudok továbblépni.

A kérdés, hogy akinek volt hasonló az élete során, mennyi idő telt el, mire jobb lett, mikor már nem hiányzott annyira, illetve hogyan dolgozta fel.

2018. dec. 27. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Uj ismeretseg,uj baratok,uj elmenyek..
2018. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az meg kivitelezhetetlen a jelenlegi helyzetemben, nem tudok eljárni sehova.
2018. dec. 27. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat pedig valamit tenni kell, mert ha tuk sok szabadidod van ilyenen agyalni,akkor nem fogsz tovabblepni.

Ha nagyon nem tudsz uj emberek fele nyitni,akkor keress valami egyszemelyes hobbi. Sport,valami uj tanulas(idegen nyelv),konyvek,sorozatok,filmek stb

2018. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!