Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék olyanokkal barátkoz...

Hol tudnék olyanokkal barátkozni, akiknek elmondhatom a gondjaimat? Nem társkeresőre gondolok.

Figyelt kérdés

Mostnában sokat szoktam egyedül lenni, mert jól esik. Szeretnék egy olyan embert, akivel elmondhatjuk egymásnak a probléáinkat, esetleg barátság is kialakulhat.

Az a "gond", hogy érettebb felfogással rendelkezem a kor/osztálytársaimnál, és ők egyes dolgokban nincs jártasságuk, nem lehet velük komolyan beszélgetni, folyton csak szórakoznak.

Szeretek beszélgetni, vitázni (persze csak észérvekkel), szórakozni. A legjobb lenne, ha néha-néha összeülhetnénk valahol egy semleges helyen (mondjuk egy plázában vagy valahol), beszélgetni.


Van valami "barátkereső" oldal ilyen célra?

Koromat privátban elárulom, de egyébként 18 alatti lány vagyok.



2018. dec. 27. 21:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt a szöveget jól összedobtam, tök értelmetlen lett:D Ettől függetlenül remélem a lényeg kikövetkeztethető.
2018. dec. 27. 21:28
 2/10 anonim ***** válasza:
És merre vagy megtalálható helyileg? :)
2018. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Budapesttől nem nem messze.:)
2018. dec. 27. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
szia!
2018. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hali. az össze ülős dolog kilove mert messze lakom BP-től és fiú vagyok. De ha így okes, akkor irj csak :)
2018. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igaz, hogy én is messze lakom Budapesttől, de attól még nyugodtan írhatsz, ha úgy gondolod. :) 15/l
2018. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz, mostanában én is sokat gondolok erre, jó lenne egy beszélgetőtárs, ha nem zavar, hogy kicsit idősebb vagyok. :) 20L
2018. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem is írhatsz/írhattok.

22L

2018. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Izmospetike válasza:
Én sem lakok túl közel Pesthez de nyugodtan írj! 15/l
2018. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is messzebb lakok, de írj nyugodtan. :)

16/L

2019. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!