Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem ebben a...

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Help

Figyelt kérdés

Hosszú, de kérleek , olvassátok végig (nyolcadikos vagyok, a barátnőm most másodikos a középsuliban).

Az a helyzet, hogy egy településen élünk,ő kolis városban, és kicsit eltávolódtunk, de még beszélünk viszonylag sokat. Nagyon fontos nekem, ő az egyetlen akire számíthatok, mindent meg tudok vele beszélni, és úgy érzem, hogy érdekli is az , amit mondok neki, bármiről legyen is szó. Mindig tanácsokkal látjuk el egymást, és ő az, aki miatt eddig nem éreztem magam egyedül. Eddig. Mivel a kolistársával, akivel táncra is együtt járnak nagyon jóba lett. Annyit áradozik róla, hogy milyen hülyék ketten, és nem veszi észre, hogy ez rosszul esik. Instán mindig a képe alá ír szíveket meg vicces kifejezéseket, ami olyan inside joke náluk. Az én képem alá sosem ír. Apróság tudom, de ezt-azt elárul. Mondta, hogy én vagyok a legjobb barátnője. Én meg mondtam , hogy "hááát, az egyik". Már nem bírtam magamban tartani. Mondta, hogy mostanában Kati (a másik lány, a kolistársa) hamarabb megtudja a dolgokat, mint én, de én vagyok neki az első, és majd nyáron nyomatjuk hármasba. Mondtam, hogy rendben van, ha közelebb kerültek egymáshoz Katival, mint mi. És a nem vitatta. Ő az egyetlen igazán fontos ember az életemben a családomon kívül. Holnapután találkoznánk, de nincs már kedvem. Most már egyedül érzem magam, és úgy érzem, hogy elveszítettem. Úgy beszél Katiról, mint kb. a legjobb barátnőjéről, és nem érzi a határt. Mit tegyek?



2018. dec. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Attol,hogy te vagy a legjobb baratnoje,meg massal is jol erezheti magat,nem? Uj neki ez a barat,termeszetes hogy kicsit jobban elvezi,de attol,ha olyan van meg ugyanugy te lehetsz neki a fontosabb. Egy igaz baratsag nem az egyutt toltott ido mennyisegen mulik,hanem a minosegen. Ezt idovel majd megtanulod. De ne hisztizz,meg ne kerd szamon,amiert van masik jo baratja is,mert ezzel a hozzaallassal fogod elveszteni. Ha meg annyira zavar beszeld meg vele oszinten, de ne durcazz meg ilyenek. Meg te is nyugodtan nyiss masok fele is,nem szabad csak 1 emberre tamaszkodni mindig minden helyzetbe. Erezd jol magad masokkal is,csinalj programokat massal is.
2018. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elég régóta ismeri táncról. És nem kértem számon. De olyan sokat beszél róla, már zavaró.
2018. dec. 27. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
De ezzel nem lehet mit kezdeni. Koliba osszevannak zarva, folyamatosan kapcsolatba vannak. Elhiszem hogy rosszul esik,hogy vele beszel eloszor,de ott van neki helybe. Eri valami impulzus rogton megtudja osztani. Ettol meg lehet hogy te vagy a fontosabb neki,es az nem jelent semmit,hogy neked nem rogton mondja el. Apro dolgok,nem ezen mulik egy baratsag. Es ha vele is ugyanolyan joba van,akkor mi van? Attol te meg lehetsz ugyanolyan jo baratja. Ha tenyleg szereted,akkor nem varod el tole,hogy miattad mas embert kevesebbre tartson. Fiatal vagy meg, sok csalodas fog meg erni, es kozepiskolaba rengeteg uj baratnod lesz, aztan kozepiskola utan ezek is eltunnek,es igy tovabb..
2018. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok ezzel mit kezdeni. Nem akarom őket szétválasztani. A kérdést úgy értettem, hogy az érzéseimmel mit kezdjek, de nem voltam egyértelmű, bocsánat. Igazad van mindenben, de azt te is megértheted, hogy nem kellemes, amikor 6 év szoros barátság után egyszerre talál valaki mást.
2018. dec. 27. 22:19
 5/7 A kérdező kommentje:
És elhanyagol téged, illetve lekoptat, és nem szakít rád időt. Könyörtelenül szíven szúró érzés, mikor alig várod, hogy találkozzatok, fel is hívod, és nem szakít rád időt. És ezt úgy értem, hogy hirtelen minden fontosabb lesz nálad. Nyáron kb. 2 hétig volt nyaralni, egész nyáron kb. 5-ször találkoztunk.
2018. dec. 27. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod, de max hívd el valahova..

+ azt tanuld meg, hogy aki menni akar azt engedni kell.

2018. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet túlreagálom. De azt mondta én vagyok neki az első.
2018. dec. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!