Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Borzasztóan bánt, hogy így...

Borzasztóan bánt, hogy így alakult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm, akivel kiskorunk óta nagyon közeli kapcsolatunk volt. Nem vesztünk össze, de egyre inkább távolodtunk egymástól és ez odáig fajult, hogy mára már egyáltalán nem beszélünk.

Új kapcsolatai lettek és egy közös barátunk megjegyezte, hogy eléggé leadta a színvonalat és igen más lett az értékrendünk.

Én próbáltam vele tisztázni a dolgokat már korábban is, mert nem ma kezdődött, de valahogy mindig a szőnyeg alá lettek a problémák söpörve, sőt talán nem is értette mi a baj. Az fáj, hogy nekem tényleg sokat jelentet, de úgy látom fordítva már nem. Arra is gondoltam, hogy írnék neki, de mindig én kerestem, ezért nem valószínű, hogy érdeklem



2018. dec. 29. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Más lett az értékrendetek, így már nem megfelelő barátnő számodra. Fogadd el!
2018. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ahogy az ember felnő, aztán halad az élete, változnak a körülményei, és ő maga is változik. Sajnos ezt nem minden barátság éli túl. Előfordulhat, hogy egy idő után már nincs közös témátok, nem élvezitek egymás társaságát. Rossz érzés elveszteni valamit, amihez nagyon szép emlékek kötődnek, de ha elmúlt, hát elmúlt.
2018. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!