Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnő? Mit csináljak?

Legjobb barátnő? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már óvoda óta ismerjük egymást és legjobb barátnők vagyunk. Mindig voltak megszakítások volt hogy évek de aztán most megint egy osztályba kerültünk viszont nyár óta azt érzem hogy egyre inkább távolodunk egymástól. Tudom hogy én nagyon megváltoztam és hogy nem feltétlen jó irányba és szerintem talán ez az oka mert ha magunkra gondolok teljesen mások vagyunk/lettünk. Viszont én nagyon szeretem őt és mindig tudtam hogyha bármi van számíthatok rá. Ezt most is tudom de már nem érzem hogy itt lenne mellettem. Suliba van hogy nem beszélünk mert neki még van más legjobb barátnője akivel mindig együtt ülnek meg stb. Nem szeretném őt elveszíteni de nem tudom mit csináljak. Kérlek segítsetek.

2018. dec. 29. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán rátok férne egy alapos kapcsolatkivesélősdi, számbavenni, hogyan alakultak a dolgok köztetek, miként tudnátok ismét tartósan felrázni, felélénkíteni ezt a kapcsolatot.
2018. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!