Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Ti miután egy másik városba kerültetek (pl. új iskolába), kötöttetek olyan barátságokat a következő szilveszterig, hogy az új közegben ünnepeljetek vagy erre lehetőségetek lehessen (hívtak buliba)?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, kapcsolat, barát, barátnő, buli, szilveszter, party, barátkozás

2018. dec. 31. 00:06  Privát üzenet  

A válasz
Rengeteget költöztem a családdal gyerekkori éveim alatt, szóval ilyen lehetőségek nem jutottak sose!

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 31. 00:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hova menjünk el a barátaimmal? 18 évesek vagyunk és szeretnénk valami hosszabban tartó programot tervezni (akár több naposat), az osztály fele koleszos, a másik fele győri. Olyan...
Barát az, aki mindig csak a saját dolgairól beszél, a másik felé nem érdeklődik? (Bővebben)
Ti mit tennétek, ha a másik sorozatosan lemondaná a közös programokat?
Átmennék a másik edzőterembe?
Most kezdtem az egyetemet egy másik városban, nem ismerek itt senkit és nem tudom hogy ismerkedhetnék, hogyan találhatnék barátnőket. Szerintetek?
Milegyen? Egyik baratom akit mar kb 6 eve ismerek, mostanság nemigen hív sehova, amiota megismert egy masik sracot, partyt. A barátnőjeink jóban vannak, de ő valahogy sehogyse...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!