Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy pattintanátok le...

Ti hogy pattintanátok le olyan embert akivel nem akartok barátkozni?

Figyelt kérdés
Az illető forszirozná a barátságot,bár finomabb módon mivel már látja,hogy távolságtartó vagyok.Sokat tévedett már ellenem-és nem mondanám,hogy véletlenül,nincs türelmem játszmázásokhoz.Nincs benne bizalmam,hogy most más lesz.Meg egyébként se érdekelne.Nem tudom valaki miért nem érti meg,ha nem működik egy barátság.

2019. jan. 1. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a fogalmazásodból ítélve szerintem tök egyértelmű, miért nem érti meg...nem célozgatni kell, hanem eléállni, és a szemébe megmondani, hogy ennyi volt, nem akarsz vele tovább kapcsolatot tartani...


el nem bírom képzelni, mit kell ezen állandóan túlbonyolítani.

2019. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem célozgatok,hanem nem keresem a társaságát,ignorálom a megkereséseit.Ez szerintem elég egyértelmű.Azt ami volt nincs értelme tisztázni,de talán tényleg megmondhatnám neki,hogy nem akarok barátkozni
2019. jan. 1. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

biztos. az is egy célozgatás, hogy nem keresed a társaságát, mert neki lehet nem egyértelmű, hogy miért nem.


simán lehet abban a hitben, hogy neked éppen akkor valami dolgod van és amúgy semmi bajod nincs vele.

2019. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem működik a barátság, miért van szükség a lepattintáshoz?
2019. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legtisztább, ha megmondod/írod neki, hogy nem szeretnéd tovább tartani vele a kapcsolatot, azon okok miatt, amiket fent említettél.
2019. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-as: igazad van,lehet úgy gondolja azért nem keresem mert elfoglalt vagyok

4-es: úgy érzem csak a lelki szemetese voltam,ha rólam volt szó óriási erőfszitésébe került, hogy megadjon egy alapvető tiszteletet.Az meg hogy rám pakolja a trutykóját nem hiányzik.Ha én beszéltem valamiről abból kifolyólag is mindig átvezette a beszélgetés fonalát a saját problémáimba.Energiát vesz el tőlem,időpocsékolás a vele töltött idő.Nincs igényem a társaságára.

2019. jan. 1. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:

A szövegedből ítélve csak online ismerősöd.

Mióta ismered?

2019. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem online már jó pár éve
2019. jan. 1. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 ösnek adok igazat.
2019. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!