Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs barátkozós app?

Miért nincs barátkozós app?

Figyelt kérdés

Annyi magányos ember van, akinek főleg csak azért nincsenek barátai, mert introvertált és nehéz neki új kapcsolatokat kiépítenie. Na meg én se mondanám magam magányosnak mégis jó lenne pár új arc az életembe.


Van egy millió társkereső oldal, amiket nem igazán lehet barátkozásra használni, mert ha pl. fiúként fiúkkal barátkoznék ott, akkor csak melegek találnának meg. Viszont egy olyan app, ami teljes mértékben azt hirdeti, hogy itt főleg barátkozni lehet a nőknek is jó lenne, mert pl. beállíthatják, hogy csak nőkkel akarnak "összematchelni" és nem tudnának rájuk pasik százai nyomulni.


A Patook-ot ismerem, de itthon nem igazán használják, meg főleg angolnyelvű.

Én inkább egy Tinder-szerű, egyszerű, főleg személyiségalapú barátkereső alkalmazásra vagy oldalra gondolok.


Mi lehet az oka, hogy egy ilyen (szerintem) teljesen jó ötlet még nem valósult meg, ahol a magyarok is haverkodhatnak?


2019. jan. 2. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

A magyarok nem haverkodnak.

A magyarok fikáznak.

2019. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Magyarok is haverkodnak, azok akik nem fikáznak.
2019. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nem a platformon múlik...aki akar, az talál magának embereket.
2019. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezményezem ezt. Amerikában van egy bumble bff nevű, de az itthon sajnos nincs jelen :/
2019. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, facebook tele van barátkozós csoportokkal...csak az a sok nyomorult első körben siránkozik, hogy nincsenek barátaik, majd egy olyan szép feltétellistát odaírnak, hogy a végén senki nem lesz alkalmas senki számára...mondom, nem a platformmal van a baj, hanem az emberekkel...
2019. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez igaz, amit ír az utolsó válaszoló. Nagyon sokan csak panaszkodnak, de közben meg semmit nem akarnak tenni, és egyáltalán nem nyitottak a világra. Mondjuk nem baj, az ilyen embereket én kapásból 'dobom', vagy nem is kezdeményezek náluk.
2019. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
1.: Nem szeretkezek, baszok referencia? Tényleg? XD Damn dude..
2019. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Találtál egy piaci rést. Miért nem csinálsz egyet? Hülyére kereshetnéd magad.
2019. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Annyi magányos ember van" - én nem ezt tapasztalom, bár lehet, szimplán nem olyan körökben mozgok, ahol app szükséges a barátkozáshoz.
2019. jan. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Nemtudom ismered-e, az AnoTalkot, régen sokat beszélgettem ott, (volt akivel mindig összefutottam hajnalban, és csak ott beszéltünk, míg végül adott egy elérhetőéget, de már nem beszélek vele, hirtelen csak úgy eltűnt) csak sok ott az idióta aki nem pont haverkodni megy fel.

Mostani páromat ott ismertem meg, pedig fél évig vele is csak netes haverok voltunk, aztán úgy hozta a sors, hogy összejöttünk. :D

De egy másik emberkét is ott ismertem meg, 3 évig beszéltem vele, csak sajnos egyre kevesebbet beszéltünk, míg végül már egyikünk sem ír a másiknak.

2019. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!