Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő volt elfogadni a...

Mennyi idő volt elfogadni a legjobb barátod/ barátnőd elvesztését?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több konfliktusunk volt az utóbbi időben, más irányba változtunk, más elképzeléseink voltak a barátságról, és egy utolsó vita óta egyáltalán nem keres és nem reagál a megkereséseimre. Úgy látom, el kell engednem, én hiába szeretném rendbe hozni a dolgot, ha ő nem. Nagyon fáj és borzasztóan hiányzik. Mennyi idő ezen túltenni magam?
2019. jan. 2. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó, én 2eve nem dolgoztam meg fel teljesen, de az idő enyhitett a fajdalmamon, igazabol szerintem mindig bennem marad ez a kapcsolat, mert elfelejteni nem lehet, de tovább kell lépni, az élet ugyanúgy folytatódik tovább. 19l
2019. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bő 2 év. (fiúbarátság, legjobbnak hitt)
2019. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát én 33 évesen, most az előző évben éreztem az igazi szerelmet. Előtte nem is tudtam hogy ez ilyen is lehet! Fél évig tartott, és kicsit több mint 4 hónapja ért véget. Többször majdnem fel is adtam. Az első 3 hónap szörnyű volt (soha ilyen mélyen nem voltam az életem során) most márt kezdek beletörődni hogy vége, és az emlékek is kezdenek távolibbnak tűnni. Ez most kb annyira megrázott hogy szerintem soha nem akarok új kapcsolatot senkivel (soha nem akarok még ilyen szenvedést átélni). El sem tudom képzelni mi lett volna ha hosszabb ideig tart. Ez a párkapcsolatos téma lehet a legnagyobb boldogság, de a legszörnyűbb dolog is ami itt velünk az életben megtörténhet...
2019. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van pl. 17 éve tartó barátságom (20 éves vagyok), nem hinném hogy annak vége tudna lenni, bármi is történjék, de ha vége lenne, akkor pár hétig rosszul érezném magam miatta, aztán fokozatosan lecsillapodna a "hiányérzet", persze, ha rá gondolnék, talán még 50 év múlva is hiányozna kicsit.
2019. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom azt el lehet e veszìteni.

Az enyémmel voltak már durva balhéink, volt hogy hosszú időn keresztül nem beszéltünk egymással, de végül valahogy mindig helyre áll a rend. Szerintem ha akarnék sem tudnék tőle végleg megszabadulni 😂

F

2019. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év telt el, és nincs nap, mikor ne jutna eszembe. (Pl ma van a születésnapja, így még kevésbé tudok elvonatkoztatni.)

Hiányzik, de nálunk ezt már nem lehet helyrehozni.

Nincsenek barátaim amúgy sem, így eléggé szenvedek a dologtól...

2019. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajnálom, én is így érzek vele kapcsolatban. Már nem lehet helyrehozni, de nagyon fáj :(
2019. jan. 3. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb.3 év.Megkell jegyeznem nem én akartam a barátság végét.De azt a viselekedést amit ő lebonyolított nem szeretném újból átélni.Amikor megszakadt a barátság nagyon csúnyán összevesztünk.Jó ideig nem köszöntem neki,elkerültem az utcán... Azóta már beszélünk egymással ha egy társaságban vagyunk,összefutunk valahol,de nem keresem a társaságát.Kommunikálunk de már másmilyen szinten.Ha valami miatt rossz passzban vagyok még mindig előjönnek bennem azok az érzések amiket kiváltott belőlem és ha olyankor ott lenne szívesen megmondogatnám neki.Amúgy tudok vele beszélgetni.Egyébként teljesen letisztázva nem voltak a dolgok,nem mutatott rá hajlandóságot,fel se hozza a dolgot.
2019. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!