Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok! Mit szólnátok hozzá,...

Csajok! Mit szólnátok hozzá, ha a legjobb barátnőtök lefeküdne a volt pasitokkal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha egy normális barátsagról beszélünk akkor ez alapból nem történik meg. De ha mégis akkor nem igazán izgatna hiszen okkal szakítottam a pasassal tehát ő dolga. Meghát anyukám megtanított arra,hogy a nemhasznált kacataimat adjam a rászorúltaknak! ;)
2019. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy az nem legjobb baratno aki ilyet tesz.

Ocska kis liba

2019. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igaz barátságban ilyen nem történik meg.

Örülni nem örülnék neki, de igazából már nincs közöm hozzá.

2019. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Volt ilyen. Nem az zavart, hogy összejöttek, mert engem akkor már nem érdekelt a srác semmilyen szempontból. Ami miatt viszont végül kitettem a barátnőm szűrét, az az, hogy a szemembe hazudott, és letagadta, pedig már hónapok óta kavartak. A srác bátyám haverja volt, mindent tudtam az első perctől kezdve. Konkrétan rákérdeztem, hogy nem tudja, van-e valakije, és a szemembe mondta, hogy fogalma sincs.

Ha simán elmondja, még ha nem is rögtön, akkor tojtam volna az egészre.

Azzal a barátnőmmel amúgy se volt minden kerek, mert nem ez volt az első eset, hogy rámászott egy pasimra. Előtte is volt egy srác, akivel alakulóban voltunk, míg ő meg nem jelent, aztán persze komolyabb neki se lett belőle, meg nekem sem. Van ilyen, és ezzel nem lehet mit kezdeni, legfeljebb leépíteni a kapcsolatot vele.

2019. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A volt pasim.... már miért zavarna?


Nem a jelenlegi pasim csal meg a legjobb barátnőmmel. A volt pasimhoz nincs közöm, kit érdekel?



Amúgy a baráti körömben volt ilyen, talán több is, nem zavarta az illetőket.

2019. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondja anyukám, hogy nem az én dolgom. De most elveszítettem egy 10 éve tartó bizalmat. Ez alatt az idő alatt sosem vesztünk össze, most sem tudja, hogy tudom. Ráadásul nem is érzek a pasi iránt semmit, inkább az zavar, hogy valaha dicsekedtem vele neki, de jó pasim van, ilyen olyan a szex, és most konkrétan egy pasi járt már mindkettőnkkel. Ennyi erővel hármasban is szexelhettünk volna kb, attól meg undorodom. Konkrétan a pasitól is, az meg hogy a barátnőmmel egymáshoz értek az főleg gusztustalan. Hogyan nézzek "szép" szemmel a dologra ezek után.
2019. jan. 3. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Dugopajtik letettek baràtnödel😂
2019. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát de ez nem így jon ki? :D Elég nevetséges.
2019. jan. 3. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nem igy jon ki, a feltekenyseg beszel beloled.

Lehet hogy mar mikor veled volt akkor is tetszettek egymasnak es azota nem biztos hogy csak szex van koztuk. Lehet hogy meg hosszabtavu kapcsolat is kialakulhat

2019. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!