Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok Veszprémben vagy...

Tudtok Veszprémben vagy Zalaegerszegen olyan programokat, ahol akár barátokat is lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Főleg ingyenes programok érdekelnének vagy akár "klubok". De szívesen elmennék akár moziba, múzeumba, előadásokra, stb. is valakivel.

20-as körüli korosztály érdekelne. :)

20/L



2019. jan. 4. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátaid barátait nem szeretnéd megismerni, hisz így a legegyszerűbb új barátokat szerezni?

Veszprém városában az egyetemen és a könyvtárban nézz körül, mivel ezeken a helyeken gyakran fordulnak meg 20 év körüli emberek.

2019. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De kár, hogy messze van innen Veszprém, pedig én sem járok szívesen egyedül moziba :D
2019. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: A jelenlegi barátaim is kilométerekre laknak, ezért keresek a környéken ^^”


#2: Megkérdezhetem hova valósi vagy? :D

2019. jan. 8. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.

Próbálj meg ezen az oldalon megismerni embereket. Nyilván nem olyan egyszerű, de valahol el kell kezdeni. Rengeteg jó fej ember található itt.

Annyi a hátránya, hogy viszonylag kevesen vagyunk Veszprémiek.

Vagy csak én voltam szerencsétlen és még sosem találkoztam ezen az oldalon Veszprémivel.

2019. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tanulni jöttél ide, úgyhogy egyetem, a kocsmák, szórakozóhelyek. A múzeumot nem ajánlom nem nagy szám már 60x láttam kb és már 1re sem volt érdekes. Hát van a lélektér alapítvány nekik szoktak programjaik lenni (workshop, önkéntesség, ők szervezik itt az erasmusokat is). Vannak idegen nyelvű filmklubbok és utazásokról és más témákról előadások bár ide a nagyszüleim járnak, de nyelvgyakorlásra a filmklub jó lehet ha gondolod. Sportolási lehetőségek is vannak, ezeken is gondolkozhatsz. Illetve ahol még talán tudsz ha nem is barátot, de az a diákmunka, bár nem tudom mennyi odőd van... és ez nem is olyan biztos, hogy jóba leszel valakikkel.
2019. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

2-es vagyok

Debreceni vagyok így amikor azt mondtam, hogy messze van akkor komolyan gondoltam :D

Az előttem válaszolónak igaza van, diákmunkán sok embert meg lehet ismerni, lehet barátokat szerezni, bár nekem sose sikerült, de nem is azért mentem.

2019. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én Zalaegerszeg környéki vagyok, nincs túl sok barátom, úgyhogy szívesen ismerkednék,ha gondolod szervezetünk programokat jó lenne kimozdulni itthonról
2019. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!