Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek esélyes, hogy...

Szerintetek esélyes, hogy másként érez irántam?

Figyelt kérdés

A legtöbb óránkon mindig mellém szokott ülni, a szünetekben meg sulin kívül is keresi a társaságom, pl. átjön beszélgetni, tőlem kéri el a házit. Rengetet vagyunk együtt és beszélgetünk már általános óta. Tavaly előtt, 8.-ban bioszórán bambult rám, én meg ránéztem, és mondta, hogy ajj de miért nem jössz te is a matektagozatra. Illetve, egyszer az apja előtt dicsért, hogy ahogy én csináltam az menő volt. Meg egyszer a nagymamájával is találkoztam, aki mondta, hogy sokat hallott rólam és mikor 1 koliba kerültünk idén, akkor hallottam, hogy a húga kérdezi tőle, hogy Nóri (az én nevem) is itt van? Illetve az is nagyon fura, hogy az apukája nagyon szokott nézni, mikor összefutunk valahol, volt, hogy utánam is fordult. Tulajdonképpen az egész családja ismer. Amikor összekaptunk, másnap egyből jött kérdezni, hogy megyek-e velük valami kiállításra a haverjával. És egyszer meséltem neki, hogy egyik régi idétlen ismerősöm mondta nekem, hogy ronda vagyok, erre a srác mondta, hogy ne foglalkozzak vele, mert hülye. Mikor a gólyabálon csinos voltam és volt egy kis sminkem, kkor egyszer oldalra néztem, ő állt a bejáratnál és hosszasan nézett rám. Meg a fellépésünket is végignézte. Szerintetek bejöttem neki? Egyik ismerősöm szerint látszik, hogy szeret

17/L


2019. jan. 4. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:
A fiú is 17
2019. jan. 4. 19:42
 2/3 moozygoo ***** válasza:
Na hát ez a srác akar valamit , vagy egy kufircot, vagy többet. Az fix hogy bejössz neki, tombolnak a hormonok i, elég egyértelmű
2019. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ebben a cipőben járok èn is. Ès ugyan ezek a kèrdések foglalkoztatnak engem is! Vajon kedvel? Tènyleg bejövök neki? Mièrt bámul talàn kedvel vagy csak elbambult?:))) Erre egy módon jöhetsz rá. Ha megkérdezed. És itt nem kell konkrètan rà kèrdezni...hanem mondjuk ha megölel...vagy hosszasan bàmul,akkor poènosan megemlíted:,,Mit ölelgetsz?"például...és a vàlaszából ràfogsz jönni,hogy valóban tetszel neki,vagy csak te értelmezted fèlre a ,,közeledését
2019. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!