Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Örökre itt fog hagyni?

Örökre itt fog hagyni?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tud a barátod lenni, mert többet szeretne, (igazán szeret), de te egy másik párkapcsolatban élsz évek óta, akit szeretsz és nem fogsz hirtelen lemondani róla amikor szereted, de nagyon szereted a másik embert is és nem akarod el veszíteni, viszont ő inkább le lép, mert nem akar így kapcsolatot tartani, akkor az az ember szerintetek tényleg ki zár örökre?

Pedig mindig ott voltunk egymásnak, és egy napot nem bírtunk ki, hogy ne beszéljünk egymással.



2019. jan. 5. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ, miként reagál erre.

Előfordulhat az is, hogy az illető párja kérdezi meg, hogy "ki ez a harmadik akivel naponta kell beszélni" és esetleg elkezd féltékenykedni...

Már ha szoros lenne a kapcsolat az illetővel, szóval nem lehet tudni.

2019. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(most nagyon remélem, hogy itt a a névtelenség biztonságában te nem az vagy, aki akár fel is tehetné ezt a kérdést nekem)

leléptem, mert jobb ötletnek tűnt, és kb öt percig azis volt, aztán rájöttem, hogy nem. mert mindegy hogy miként szeret, amíg én szeretem, addig nem tudom bántani őt, kész, nincs olyan opció hogy elhagyom.

ha igazán szeret, akkor minden hibáddal és problémáddal együtt is szeretnie kell, még akkor is, ha az a "hiba" éppen a párkapcsolatod. de adj neki időt, mert én értem hogy maga akar lenni egy kicsit, k rvára tudtok ám fájni ilyenkor...

de amíg van ott hely neki is az oldaladon, addig visszajöhet, csak tudatosítsd is, hogy visszavárod, mert azt az ember néha elfelejti.

2019. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!