Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka hogy egy...

Mi lehet az oka hogy egy olyan ember akit jó barátomnak hittem teljesen leépített magáról?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, nagyon jó kapcsolatban voltunk hosszú évekig, aztán fokozatosan elkezdett leépíteni még végül már egyáltalán nem találkoztunk nagyon rég óta. Nem értem, nem gondolom hogy tettem volna bármi olyat ellene, vagy úgy viselkedtem volna. Pláne hogy előtte évekig jó barátok voltunk. Meg hallom hogy régi közös barátainkkal azért hébe hóba össze jár rám meg annyit sem képes írni hogy élek-e. valaki volt hasonló cipőben? már rég óta nem nagyon tartunk kapcsolatot, de még mindig tök rosszul esik.
2019. jan. 6. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. :(
2019. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem lehet természetesnek venni, hogy az emberek jönnek-mennek minden ember életében? Fogadd el, hogy nincs köztetek olyan szoros kapcsolat, ami garantálna egy életfogytig tartó barátságot! Nem fogadott neked örök hűséget, bárkivel barátkozhat, talált olyat, akivel jobban kijön, vagy csak megunt már. Ezen nem kell agyalni. Te éld az életed, legyen több haverod, barátod, ismerősöd, aztán 70 évesen leltározhatsz majd, hogy hány igazi barátod volt.
2019. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb barát érdekbarát. Amíg nincs ló, jó a szamár is. Lehetséges, hogy talált új baráti társaságot, és velük van elfoglalva, és sajnos ( bár remélem, nem így van) te csak időmúlatónak voltál jó neki, amíg nem volt más. Vagy (ezt nem tudom, ehhez nincs elég infó) lehet, hogy már nem lát hasznot benned, és olyan emberhez fordul, akit ki tud használni, de az is lehet, hogy csak simán nem kerestétek egymás társaságát, és beállt az érdektelenség. A pontos körülménydket ti tudjátok...de ezeket az ötleteket a saját tapasztalataimból merítettem.

Nekem is volt egy "barátom", amíg nem volt más, akit ismert, jó voltam én is, velem járt mindenhova, aztán amint megérkezett az egykori legjobb barátja, jól el lettem felejtve, egy szó nélkül elült mellőlem, azt se kérdezte, hogy mi van velem, csak akkor keresett fel, ha valami érdeke fűződött hozzám. Sajnos ez van, kevés az igaz barát. :/

2019. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ettől szenvedek jelenleg...
2019. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnők voltunk majd egyszer csak már az üzeneteimre se válaszolt vagy ár szóval, utána meg el se olvasta...a legutolsó május óta elolvasatlanként szerepel a messengerben...teljesen megszakított velem minden kapcsolatot, mintha kb nem s ismernénk egymást
2019. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!