Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vannak azok az emberek,...

Hol vannak azok az emberek, akik nem a harsány, folyton poénkodó, pörgő embereket szeretik, hanem a csendesebbeket, komolyabbakat?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen tudom a választ.

Ők is elbújnak, kerülik az embereket, így nem futunk össze soha egymással.

Tudom, hogy mi nem vágyunk annyira nagy társaságra, de azért egy-egy emberrek szívesen barátkoznánk.

Ti hogy vagytok ezzel?


2019. jan. 6. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
☝️
2019. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanott, ahol ők, csak a háttérben.

És igen, nekünk is kell a társaság, csak nem a nagy tömeg, a hangos összejövetelek, hanem csak pár ember, akik között mi is fel tudunk oldódni.

2019. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok pl. én alapvetően különc, csendes, melankolikus ember vagyok.


Családi cégnél dolgozom, elmegyek biciklizni, fotózni.


Amíg működőképes volt a hotdog, chat,hu. , ott ismerkedtem, mert meg tudtam mutatni magam, most már csak insta, néha gyk.


A sok csalódás miatt már nem erőltetem nagyon a barátkozást.


igen, jó lenne néha elutazni vkivel, vagy kihalt épületeket fotózni, kimenni beszélgetni, de tényleg annyira elegem van már az emberekből, h hihetetlen.

2019. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
A túl csendes személyek nem feltétlen jók egy másik, hasonló kaliberűnek, mert akkor nem történik semmi. Ezért jó, ha az egyik legalább extrovertabb.
2019. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:

De, nekem csakis a csendesebbek szimpatikusak. Nagyon jól el tudok beszélgetni velük. Melletük én eléggé jól működöm, nem vagyok néma.

A pörgősök mellett viszont unatkozom, és nem tudok mit kezdeni velük, mert idegesítenek.

2019. jan. 7. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. bip...bip...bip... miben segíthetek? bip...bip...bip. Szép estét...bip...
2019. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!