Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez gáz, és enyhén szólva...

Ez gáz, és enyhén szólva lekoptatott?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nőt, aki férfiaknak nyújt szolgáltatást pénzért cserébe. Megkedveltem a tárasságát, ezért volt 1hét mikor többször felkerestem. Szolgáltatások amiket nyújt, teljesen másodlagosnak számítottak, inkább magába a személyiségébe fogott meg valami. Nem csak felszínes beszélgetések voltak, hanem eléggé sokat mesélt magáról, a múltjáról, terveiről stb. Mellette viccelődött, illetve rólam is eléggé sokat kérdezett.

Valahogy ezt az ismeretséget baráti irányba próbáltam meg terelni, ezért leírtam neki sms-be amit gondolok illetve, megkérdeztem tőle, hogy nem lehetne-e az ismeretségünket baráti szinten fenntartani, erre annyi válasz jött, hogy nagyon aranyos vagy.


2019. jan. 9. 06:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar tőled semmit, és azt se szeretné, ha beleszeretnél. Igen, lekoptatott, de finoman. Haverkodósan hogy úgy mondjam.
2019. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar megbántani, de nem akar egy fizető vendéget elveszteni.

Őszintén, mit hittél?

2019. jan. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még az kimaradt, hogy az utolsóelotti látogatásom előtt, ő írt SMS-t, amibe a hogylétem felől érdeklődőtt.
2019. jan. 9. 06:42
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 jó kérdés, már én se tudom.

Köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 9. 07:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés is a szolgáltatás része, a költségét tartalmazza a felnőttszolgáltatások ára. :D Nem akar tőled semmit a pénzeden kívül (amiért persze meg is dolgozik).


Hány éves vagy? Mégis mire számítottál? :D

2019. jan. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ne legyél már buta!

Annyi nő van, neked pont egy r.ibanc kell???

2019. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó prostituált nem kizárólag fizikai szolgáltatást nyújt, hanem érzelmileg is próbál ráhangolódni a kliensére, és kedveskedik, érdeklődik. Ez is számára csak üzlet, mivel így sokkal nagyobb az esélye annak, hogy valaki visszatér hozzá.
2019. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aha, de amiről beszélt dolgok se voltak teljesen pozitívak. Valamilyen szinten sajnálom szegényt.
2019. jan. 9. 16:42
 9/13 A kérdező kommentje:
De mindegy lehet igazatok van, és a pénz a mozhatórugója ennek az egésznek. Viszonyítani nem tudom mihez, mert ilyen szolgáltatást még nem vettem igénybe ezelőtt.
2019. jan. 9. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez ugye troll kérdés ?😂
2019. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!