Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ezek alapján a tulajdonságo...

Ti ezek alapján a tulajdonságok alapján barátkoznátok velem?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve mert nincsenek barátaim és nem tudom miért.

16 éves vagyok és anyukám nagyon nagyon szigorú velem, és nincs sok szabadidőm ha van is, nem enged el sehova. Nyilván ez is az oka hogy nem barátkoznak velem, de az az igazság hogy már az elejétől kezdve utáltak amikor még nem is ismertek.

Alapvetően visszahuzódó vagyok, félek az emberektől mert félek hogy rögtön elitélnek, ahogy eddig mindenki. Csúnya vagyok, és ez nem lányos hiszti, tudom magamról hogy tényleg nem vagyok szép. De próbálok kedves lenni mindenkivel de így se szeretnek. Jó tanuló vagyok, de érzem hogy a tanárok se szeretnek. Magányos vagyok nagyon, mert van egy osztálytarsam, aki szintén nincs jóban az osztályból senkivel de nagyon sok barátja van osztályon kívül. Nekem meg az se mert aki nem utál az csak keresztül néz rajtam.

Mi lehet velem a baj? :( Amúgy aki ezek alapján szívesen barátkozna velem azzal beszélgetek szívesen :/


2019. jan. 9. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én barátkoznék veled.


22N

2019. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írtam privátban. :)


16/l

2019. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha a sulidba járnék akkor kimondottan
2019. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha úgy gondolod szeretnél egy kicsit beszélgetni írj:)
2019. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sm's girl ***** válasza:
Írj nyugodtan ha gondolod :) 18L
2019. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan. Én is nagyon magányos vagyok. 16/L
2019. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!