Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjátok ajándékba egy...

Mit adjátok ajándékba egy olyan embernek aki nagyon szeret utazni?

Figyelt kérdés
Utazást meg ilyet ne írjatok mert nincs annyi pénzem (diák vagyok)
2019. jan. 9. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy bőrönd vagy táska? Utazási napló, vagy túristakönyv?
2019. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Utazós térképet. Ez egy világtérkép ami be van vonva olyan anyaggal mint a kaparós sorsjegy és le kell róla kaparni azt az országot ahol már járt. Szerintem menő és valószínűleg nem id olyan drága.
2019. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
útlevéltartót
2019. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én például tökre örülnék egy könyvecskének, amibe vezethetem az utazásaimat, emlékeimet, élményeimet, képeket, ilyesmit. Ha találsz valami olyat, aminek a borítója valahogy az utazást tükrözi, mondjuk térkép van rajta, vagy ilyesmi, az jó ötlet lehet. Esetleg, ha tudod, merre járt vagy merre menne még, akkor bekeretezhetnél egy világtérképet és a helyeket jelölhetnéd rajta valahogy. Mondjuk kifúrod, és mögé szerkesztesz egy égősor. Egyszer láttam egy ilyen videót, szerintem ez is király ötlet. Vagy valami utazással, érdekes helyekkel kapcsolatos könyvet, ha szeret olvasni. Vagy biztos léteznek ilyen utazós műsorok DVD-n.
2019. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet venni nagyon jópofa csomag/bőrönd bilétákat is én barátnőmnek ilyet rendeltem aliexpressről, ő is szeret utazni. Van fiús meg lányos is.
2019. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Útikönyvet. Van egy ilyenem, amit fölöslegesen vettem meg...
2019. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!