Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan embert mint én?

Cserematyi kérdése:

Hol találok olyan embert mint én?

Figyelt kérdés

Alapvetően mezőgazdasággal foglalkozom, de ezen kívül az élet még nem tett elém olyan feladatot, amit ne rudtamvolna megoldani, kivéve egyet és ez a következő:

Nem találok olyan embert amki képes 1dolognál többről beszélni. Rengeteget foglalkozok elketronikával, szamítástechnikával, főzök, hazat burkolok, autót/traktort szerelek, álattenyésztek, a kémia/elektrokémia sem áll messze tőlem, hagyományőrzök, lovagolok es ezek még csak a felszínes dolgok.

Leginkább az zavar, hogy van informatikus ismerős, vele tudok alkatrészekről beszélni, masik ismerős programozik, vele arról, de nem találok olyat, akivel az erdeklődési köröm legalább félről tunánk beszélgetni, úgy hogy nem sötét mint egy feketelyuk. (Ez sem helyes, mert a feketelyukak sem sötétekn de na :D)


2019. jan. 10. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem valószínű hogy találsz akinek pont ugyanaz az érdeklődési köre mint neked. Valaki pl a számítástechnikát meg a csillagászatot szereti, de pont lesz*rja a lovaglást :) vagy fordítva.
2019. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha szélesítenéd a baráti körödet, és lennének benne ilyenek és olyanok is? Van akit csak a hagyományőrzés érdekel, de lenne olyan is, akit az elektronika. Nem mindenki olyan komplex mint te. De ez így is van jól. :)
2019. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Az embereket nem szabad lebecsülni. Olyan, mint ha valaki azt mondaná rád, hogy sötét vagy, mint egy fekete lyuk.
2019. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy párt szeretnél találni vagy barátot?
2019. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne "szakmai" dolgokról beszélgessetek. Én a barátaimmal bármiről el tudok beszélni. Mindenről, ami érdekel. Akkor is, ha nem vagyunk benne éppen szakértők.

Ha nagyon szakmai szempontból érdekelnek ezek a dolgok, akkor keress valamilyen hobbi csoportot.

2019. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van egy olyan ismerősöm, akire a felsoroltak közül három igaz. (Elektronika, számítástechnika, főzés.)



Nagyon jó fizikából és informatikából, szeret műszerekkel babrálni, ház körül bütykölni, főzni.

2019. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági vállalkozásunk van, a traktor és az állattenyésztés stimmel nálam. Viszont a többi nem igazán, mivel az érdeklődési körömbe a politika, társadalomtudomány, sport, kirándulás, földrajz tartozik. Szóval ez bukta... :)
2019. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Egy unatkozó milliárdost, akinek pont ezek az érdeklődési köre. Átlag, dolgozó embernek még egy dologra is alig van ideje.
2019. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel sem a mezőgazdaság, sem az elektronika, ettől függetlenül nem érzem magam fekete lyuknak. Lehet, hogy téged meg azok a dolgok nem érdekelnek, amik engem.
2019. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, nem azokra az emberekre gondoltam a "sötét mint a fekete lyuk" kifelyezéssel, akiket nem érdekel/nem foglakoztatnak azok a dolgok amiket engem, hanem azokra az emberekre, akikkel beszélgetve, felhozok egy engem érdeklő témát, és a beszélgetésbe megpróbál bekapcsolódni konkrétan butaságokkal, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy neharagudj, én ehez nem értek, beszéljünk másról.

Tisztában vagyok azzal, hogy pont ilyet nem fogok találni, igyekszem szélesíteni a baráti körömet, de meg olyat sem találtam eddig, aki értett pl.: a csillagászathoz, es ezen témakör megvitatása közben, akár főzhettünkvolna valamit.

Hogy társat szerezni? Hmm. Ebben van valami.. Még pár barát nem ártana, mert minnél többen vagyunk, annál jobb :D

Az a helyzet, hogy én mindezt hobbiból csinálom, de sokszor van, hogy megakadok, és nem árt ha valaki elméleti síkon ért sok dologhoz. (Mert mikor hugom barátjától kérdezek valamit, és rávág valami hatalmas sületlenséget, attól falra tudok mászni.)

2019. jan. 10. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!