Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit vennétek a külföldi...

Ti mit vennétek a külföldi netfriendeteknek?

Figyelt kérdés

Van egy ausztrál barátom, akivel már közel másfél éve beszélgetünk és kitaláltuk, hogy küldünk egymásnak egy-egy csomagot. Eddig csak személyesebb dolgok jutottak eszembe, de nem csak ilyeneket akarok küldeni, hanem magyar dolgokat, vagy kisebb-nagyobb tárgyakat, amik valahogy azért hozzámköthetőek.

Írjatok mindenféle ötletet, bármit, ami eszetekbe jut!!! Nagyon köszönöm előre is!



2019. jan. 10. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kéne, hogy férfinak, vagy nőnek lesz-e, hány évesnek, milyen értékben, mit szeret, mi érdekli. Ez lehet akár egy kiváló minőségű magyar olaj (napraforgó, tökmag repce), írnék hozzá felhasználási javaslatokat, recepteket, méz, vagy virágpor, fűszerpaprika, csili, akár bio vegeta, szárított zöldség, fűszerkeverék, szörp, bor, szép asztalterítő, konyharuha, magyarkártya, hűtőmágnes, poszter, én ilyesmiket küldenék 😊
2019. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Trabantot
2019. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szabad ausztráliába kaját küldeni? nekem csak amerikában van rokonságom,de oda se nagyon lehet, és ausztrália is ilyen zárt kontinens, féltik a kívülről jövő potenciális veszélyekkel szemben...

én kortól-nemtől függetlenül küldenék egy rubikkockát, elég sablon, de úúúúgy szeretem (nem tudom kirakni :D )

2019. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!