Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak igaz barátokat...

Hogyan találjak igaz barátokat, haverokat, akik tényleg igaz barátok és nem nevetnek rajtam rosszízűen tréfálkozva a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagy dumás, úgynevezett alfa hím a társagás központja, ezért a "barátok" mindig kinevettek, én váltam a kis nyomi gyerekké akin mindig lehet nevetni, ez van a most is, a munkahelyen is. Kinevetnek, viccelődnek rajtam a hátam mögött. Változni szeretnék és normális igaz munkatársakat, barátokat, haverokat szeretnék, akik tényleg őszintén szeretnek, az értékeimet nézik, és nem nevetnek ki a hibáimért, hanem segítenek jóindulatú tanáccsal ha hibát látnak. Hogyan kerülhetnék ilyen szellemiségű baráti társaságokba?

32F



2019. jan. 10. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ezt csak kitartással, próbálkozásokkal és sajnos rengeteg pofára eséssel a hátad mögött tudod megtalálni.

32 évesen már pontosan kell tudnod, hogy mit vársz egy barátságtól. Ha valaki nem felel meg, akkor el kell dönteni, hogy adsz még egy esélyt, vagy sem.

Ha meg akarsz változni, kezdd azzal, hogy határozottabb leszel, lássák rajtad, hogy nem tűröd ezt a fajta lekezelő viselkedést. Ez persze nem azt jelenti, hogy te magad olyan leszel, mint ők.

Segíts másokon, de ne hagyd kihasználni magadat. Olyan ember legyél, akire neked is szükséged lenne minden nap.

Akkor majd megtalálod a hozzád hasonlókat.

Sok sikert!

2019. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes jó tanácsod.
2019. jan. 10. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az elsőnek sztem csak abban van igaza, h kitartás kell hozzá.


Mi az, h legyél magabiztosabb, ne hagyd magad kihasználni?

Egy normális, megfelelő értékrenddel bíró eleve nem is akarsz senkit kihasználni vagy kinevetni.


Ha csak azért nem nevetnek ki, mert elég magabiztos/erős vagy, már régen rossz.


Munkahelyen nyilván jó, ha magabiztos vagy, de az más tészta.

A leírásból nekem úgy tűnik, a kérdező most ilyen, mint amilyen barátot szeretne.


Biztos recept nincs, ebben az országban rengeteg hulladék ember van, nekem régebben csak interneten sikerült normális haverokat találni, de azok az oldalak ma már megszűntek, vagy elnéptelenedtek.


"Változni szeretnék"


De miért? tegyük fel, egy magabiztos alfahímmé válsz, aztán lesznek hasonló barátaid.

utána neadjisten nehéz helyzetbe kerülsz, aztán megint kinevetnek majd meg cserben hagynak.

2019. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!