Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van két barátnőm, akikkel...

Van két barátnőm, akikkel szinte sosincs kedvem külön programokra menni, mégis nagyon kötődök hozzájuk. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szeretem őket, néha idegesítenek, és azt is tudom, hogy nem a legmegbízhatóbb emberek, de mégis imádok velük beszélgetni. Osztálytársak vagyunk, szóval mindennap sok időt töltünk együtt, mindent tudunk egymásról, de külön programokhoz sosincs kedvem. Egy másik osztálytársammal viszont pl szívesen töltök időt iskolán kívül is, meg más barátaimmal is. Ez a két barátnőm rengeteget van együtt, és egem is szoktak hívni, de sokszor lemondom, és félek, hogy emiatt "elveszítem" őket egyszercsak, amit nem akarok. Szerintetek velem van a baj?

Kérlek, normális válaszokat!



2019. jan. 10. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát erőltesd meg magad néha, vagy hívd el őket olyasmire, amit szeretnél te csinálni. Ha jól megvagy velük, biztos nem lesz rémes ill. akit tényleg kedvel az ember, annak néha kedvez (persze ésszerű keretek között), hogy az örüljön, és aztán ő örömének örülhet :)
2019. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!