Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hol tudnék punk/rocker/metalhead, -leginkább -srácokkal ismerkedni, barátkozni ha koncertre nagyon ritkán jutok el? (Tini lány vagyok)

Keress kérdéseket hasonló témákban: punk, rocker, Metalhead, barát, koncert, magány, zene, ismerkedés, barátkozás

jan. 13. 14:38  Privát üzenet  

A válaszok

málha.hu

Egyébként én is szeretnék ilyen emberekkel ismerkedni a 20-as korosztályban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 13. 14:39 Privát üzenet
Itt is vannak olyanok, csak nagyon elvétve! Én is szeretem a metál zenéket, azon nőttem fel szinte, de nem tartom magam rockernek! 21/F

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 13. 15:00 Privát üzenet
Miért nem tudsz koncertre menni? De egyébként van egy csomó rock-kocsma.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 20. 17:07 Privát üzenet

Milyen korosztályban keresgélsz?

Én is ismerkednék ilyen emberekkel, elsősorban szintén a 20-as korosztállyal, de persze a kor nem mindig mérvadó :)

# 4/4Időpont márc. 7. 09:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elmenjek kicsit betegen az ismerősömhöz, akivel ritkán tudok találkozni, de holnapra pont meg tudtunk egy találkozást beszélni?
Egy szelíd rocker srác vagyok, a mostani iskolánbam alig van barátom, olyan akivel beszélek, hogy kéne jobban ismerkednem?
Borsodban vannak rockerek?
Hol tudnék 16-17 éves punk/goth/rocker srácokkal barátkozni?
Alternatív/deszkás/metalos stílusbeliek, ti hol szoktatok ismerkedni?
Ha én szeretem a rocker csajokat, de a rock zenét csak ritkán - inkább bármi mást - akkor attól még kezdhetek rocker csajjal, nem lesz széthúzás?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!