Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek megmaradtak az iskolábó...

Nektek megmaradtak az iskolából a barátaitok? (általános, középsuli/gimi/egyetem/okj) Ha nem hol találtatok újakat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem mindig mindeki utált, és tettem is érte. Én is őket ;)
2019. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem maradtak meg az iskolás barátaim, van aki szó szerint nem, sajnos.

Általában azokkal barátkozom egy ideig akikkel valamiféle közös érdeklődés, cél, sodor össze, de egyikükkel sem olyan mély a kapcsolat mint a gyerekkori/fiatalkori barátságok.

2019. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, bár nem is a barátaim voltak, csak haverok. Csak azért van jóba általában az osztálytársaival az ember, mert össze van zárva velük. Egyetemi barátságaim megmardtak viszont, pedig az ország különböző pontjain élünk
2019. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
Általánosban nem voltak barátaim, gimiben volt 2, ebből egy maradt meg aki ugyanarra az egyetemre jött de végzés után pár évvel megszakította velem a kapcsolatot mert nem helyeseltem a döntését amikor felcsináltatta magát hogy egy férfi elvegye. Az egyetem alatt megismertek inkább haverok de egy részük megvan, ebben az időszakban de egyetemen kívül megismert emberkék is megvannak. Ahol újakat találtam: sport, kutyások, munkahely, metálkocsma.
2019. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem idővel rájön az ember, hogy ők nem barátok voltak, hanem osztálytársak.
2019. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember van akivel már általános alsó óta barátok vagyunk, vele kb fél évente találkozom és nagyon jól kijövünk, az a csodabogár típus :D ő az a fajta ember akivel szeretném hogy halálig tartó barátságom legyen.
2019. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt, aki hamar lemorzsolódott, volt akivel utána is végig egymás mellett maradtunk, és volt aki először lemorzsolódott, majd 1-2 év kihagyás után újra egymásra találtunk.

Így van most jelenleg hét barátom. Három az általánosból, kettő a gimiből, és megint kettő a gimi utáni OKJ-s képzésemről.


25/F

2019. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem még oviból is van egy :)

meg általánosból ismerem az egyik legjobb barátnőmet is.. Mondjuk most kíváncsi vagyok, hogy megmaradnak-e a gimis barátságok az érettségi után is (végzős vagyok), de majd meglátjuk, én mindenképpen szeretném tartani a kapcsolatot néhány emberrel..

2019. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kóbor Macska válasza:

Egy altalanosbol, egy pedig gimibol. Sajnos nagyon ritkan talalkozunk, de messengeren/instagramon tartjuk a kapcsolatot.

Uj baratokat nem nagyon keresgelek, ez a dolog jon magatol, ha kell.

2019. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem maradtak meg, nem is volt sok. Mostanában közös érdeklődés alapján, a munkahelyemen, illetve a párom társaságában találtam.
2019. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!