Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem bunkó dolog, hogy valaki...

Nem bunkó dolog, hogy valaki eljátsza, hogy jóban van veled, fut utánad, közben meg egy bunkó lotyó, aki kibeszél és tönkre akar tenni?

Figyelt kérdés

Egyetemen volt és mióta végzett sem áll le...


Futott utánam, mimt egy kutya, mert ugyanott laktunk.


Közben kipletykálta a jegyeimet, mi az, hogy nem jelentettem le neki, hogy milyen vizsgám hányas lett (annyira nem voltunk jóban, plusz rájött mit művel). Valamint nem jártam be valami sz.r előadásra, ment, hogy "nem járok iskolába, rejtvényt fejt a hátsósorban". Vagy ha beteg voltam ugyanez...


Most, hogy végzett ugyanúgy nyomozgat utánam és találja ki a hazugságait. Miközben köszönni sem bír, pedig hónapokig nem bírtam lerázni magról, plusz nem akart bunkó lenni...



Beteg ez a lány, az ezer százalék.


2019. jan. 16. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
De, az.
2019. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírás alapján ez egy utolsó undorító dolog, amit művel.

Nincs élete és szenved, valószínűleg valakit megtalált sajátmaga számára, hogy levezesse az unalmat....

Meg kellene ajándékozni pár bulvárújság-előfizetéssel, nézzen ki valami sztár-celebet, pletykáljon róla... :-(

2019. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!