Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mióta lett munkám, a barátnőm...

Mióta lett munkám, a barátnőm nem keres engem, mert ő munkanélküli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki 4 éve nem talál munkát, hiába jár hetente több interjúra. Már depressziós emiatt, pszichológusnál is járt. Nekem sem volt tavaly a suli befejezése után 8 hónapig munkám. Szóval tudom milyen rossz ez a helyzet. Viszont decemberben végre engem választottak egy interjú után. Szuper munkahelyem lett. Egy ideig próbáltam titkolni a barátnőm elől, de végül csak elmondtam, hogy lett munkahelyem. Örültem neki, meg nem kamuzhatok erről hónapokig. Semmit nem reagált erre akkor, azóta meg nem is keres, illetve hiába írok neki, nem válaszol. Most mit tegyek így? Vagy jobb lett volna ha hazudok? Nem dicsekedni akartam ezzel,és rossz szándék sem volt bennem. :( Ha beszélnénk sem erről a témáról akarok csevegni. Olyan hülye helyzet...

N


2019. jan. 16. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan barát, aki nem örül a sikerednek egy garast sem ér. Gratulálok a munkádhoz! Találj igaz barátokat.
2019. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele. Érthető hogy rosszul esik neki hogy ő még nem talált munkát, viszont az egyáltalán nem hogy azon besértődik hogy a barátnője talált. Gyerekes.
2019. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó csak akkor is rossz érzés ez. :(
2019. jan. 16. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy rossz, de megtetted amit lehetett. Innentől kezdve szerintem ne foglalkozz vele
2019. jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy barátnődnek nevezhetsz még egy olyan embert, aki azt akarja, hogy sikertelen légy csak azért, mert ő is az. Nincs mit tenned, neki kellene bocsánatot kérnie.

Milyen szakmátok van egyébként, hogy ennyire nehezen sikerül benne elhelyezkedni?

2019. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ö igazàból nem a baràtnöd. Am biztos nagyon vàlogat azért nincs munkàja. Ha nagyon akarna mehetne gyàrba vagy lehetne pénztàros pl.
2019. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelentkezett pénztárosnak is sok helyre, de nem vették fel sajnos. Nem válogat, igaz a gyárakat nem próbálta még.
2019. jan. 17. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Hat ezt nehezen hiszem el. Egy fiatal lanynak konnyebb munkat talalni mint egy hasonlo koru fiunak. Sok munkahely meg penztaros okj-s kepzest is biztosit ingyen csak menjenek oda dolgozni. Meg egy fiatal lanynak annyival tobb lehetosege van. Szorolapozas, hossteskedes csomo melo van ahova inkabb fiatal lanyokat vesznek fel.
2019. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta se nyitotta meg az üzenetem amit 2019 januárban írtam neki. Sokszor van eszemben mi lehet vele.
2021. aug. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!