Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan koptassam le a barátnői...

Hogyan koptassam le a barátnőimet?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik mindhármonknak, és rájöttem hogy csak akkor kezdeményez velem bármit is ha egyedül vagyok tehát nem csapatban ahogy általánosságban. Szóval nem tudom lekoptatni a másik kettő lányt mert folyton a nyakamon lógnak a suliba és ha felmegyek a büfébe jönnek utánnam ha annyit mondok “elmegyek WC-re” mondjak megyek én is.. és adnatok tippeket mert nem akarom őket megbantani,a legjobb baratnoim szoval mit mondjak??


16/L


2019. jan. 16. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Csinálj úgy mintha elmennél telefonálni, mond nekik hogy bocsi de fel kell hívnom ixipszilont, mindjárt visszajövök, és pá otthagyod őket
2019. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez meg jo ötlet is lenne ha a tanárok nem kapnának agy faszt a telefon bekapcsolt allapotatol xD... esetleg más?:D
2019. jan. 16. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Szünetben sem lehet telefonálni?
2019. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor csak szimplán mond azt nekik hogy mindjárt jövök és úgy hagyd ott őket. Csak nem követnek :D
2019. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem semmi milyen konzervativ iskolák vannak manapság.
2019. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm;) hat igen itt a tanárok elég szigorúan veszik a dolgokat :D
2019. jan. 16. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ne mondd már, hogy nem lehet telefonálni szünetben :D

Ha telefonálni nem lehet, mondok egy másik tippet. Mikor álltok a folyosón, mondd nekik hogy várjatok/egy pillanat (vagy valami ilyesmit) és gyorsan menj el. Valahogy tünj el a tömegben (ha a ti sulitokban van), aztán egy ideig ne menj vissza, csak visszamennek a terembe. Keresd meg a srácot és beszélj vele. Ha meg kérdezik hol voltál, mondjad hogy az egyik tanárt láttad meg, akivel beszélni akartál. Sok szerencsét :)

2019. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

"Kislány, a "barátnő" fogalma egy olyan ostobaság, amit minden ivarérett nő hamarosan elfelejt. Nincs olyan, hogy női barátság, mert minden nő ösztönösen riválisnak tekinti a másikat. Ideiglenes szövetség létezik, érdekkapcsolat, barátságnak álcázott folyamatos ellenőrzés, de barátság nincs. Egyetlen felnőtt nő sem tart kapcsolatot az egykori "legjobb barátnőivel" úgy, mint a férfiak. Legfeljebb a régi szép idők emlékére, de ez minden. Akiket most a "legjobb barátnőidnek" tartasz, egy-két év múlva már csak emlékek lesznek."


Hihetetlen, hogy mennyire próbálják egyesek nyomorultnak, emberi kapcsolatokra alkalmatlannak láttatni a nőket...Dolgoztam olyan munkahelyen, ahol én voltam egyedül nő, meg a titkárnő. Olyan szinten pletykálták, fúrták ki egymást a férfiak, hogy ilyet még nem láttam. Mégsem mondom azt, hogy minden férfi ilyen, mivel látom a pozitív ellenpéldákat is.


Három gyerekkori barátnőm van, akik évtizedek óta hűségesek, mindent meg tudunk beszélni, ökörködünk, és nincsen rivalizálás, nem voltak ilyen filmekben előszeretettel ábrázolt sztereotíp marhaságok, féltékenységek. Anyám rendszeresen jár túrázni a gimnáziumban megismert barátnőivel, néha én is megyek velük, őszinte, normális kapcsolatok. De biztosan majd erre is lesz egy "érved", vagy valami feltételezés. :/


Akikről a kérdező ír, azok nem barátnők, egy barátnő elfogadja a barátnője választását, döntését és békén hagyja.

2019. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik hogy anyám beszélni akar velem telefonon személyes stb.Lépj le gyorsan iszkolj és keresd meg a paitbeszélj vele.
2019. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!