Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hölgyek! Ha Instán valamelyik...

Hölgyek! Ha Instán valamelyik bártnőtöknek/nő ismerősötöknek több követője van, vagy többen kedvelték be az adott képét, az nálatok már kiveri a biztosítékot és féltékenységre ad okot?

Figyelt kérdés
Csak mert pár női ismerősöm eléggé ki tud azon akadni, ha valaki több kedvelést kap egy képére, több követője van, vagy éppenséggel ő nem kap annyi kedvelést aktuális képére, amennyit előzetesen elvárt volna. Ezt valahogy pasi létemre nem tudom megérteni.

2019. jan. 17. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem, mondjuk mi felnőttként is viselkedünk.
2019. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Nekem több ismerősöm is annyira rákattant a kedvelésekre, pedig nem tinik, felnőtt harmincas nők. Nagyon nevetséges. Képesek írogatni állandóan, hogy lájkold ezt, azt, és megsértődnek, ha nem. És találkozáskor az az első mondat, hogy csináljunk egy képet, mert fel akarom tölteni :D

Na, én ezért töröltem a képeimet fb-ról, már csak kapcsolattartásra használom, és instát meg alapból nem is csináltam. Mire jött az insta, én már a fb-ot is meguntam. Akkor minek még egy ilyen? Ráadásul nagyon nem valós ez a világ. A legtöbb kép nagyon messze áll a valóságtól. Én jobban szeretem az igazi életben élni.

2019. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nagyon ritkán szoktam feltölteni képeket (utoljára pl augusztus végén), akkor sem magamról, nincs egyetlen képem sem, amin én szereplek.

2. A barátnőim, ismerőseim közül kb 3-4 ember követ, mert privát fiókom van és nem a saját nevem a felhasználónevem.

3. Pont lexarom, hogy hányan kedvelik a képeimet, nem mások kedvéért töltöm fel őket, hanem azért, mert nekem tetszenek.

4. Nem követek olyan embereket, akik folyamatos jelleggel önsztárolásra használják az instagtamot, még akkor sem, ha a barátaim. Csak olyan oldalakat és embereket követek, amik olyan tartalmat töltenek fel, ami érdekel.

5. Kifejezetten irritál, ha sok követőm van, nem engedem fűnek-fának, hogy kövessen. Rendszeresen követnek be mindenféle törökök, arabok, mindig elutasítom őket, mert nem vágyom millió követőre.

2019. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

???

lol

Ez hogy működik, minden egyes képnél megy a versengés, és csak akkor elégedettek, ha pontosan ugyanannyi likejuk van?


Nem hiszem, hogy ez általános. A legtöbb barátnőm nincs is fenn instán, aki meg fenn van, azok nem akadnak ki ilyeneken.

2019. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!