Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a barátnőim, féltékenyek?

Figyelt kérdés
Fél éve járok a barátommal, előtte sokáig nem volt párom. Ezt a barátnőim is tudták és rendszeresen bátorítottak, hogy keressem az igazit. Akkor úgy tűnt, hogy drukkolnak. Az elmúlt két hónapban a 4 barátnőm közül 3 nagyon furcsán viselkedik. Korábban kérték, hogy mutassak nekik közös fotót, akkor olyanokat mondtak, hogy milyen jóképű pasi, megfogtam az Isten lábát, stb. Azt még egyszer sem mondták, hogy örülnek, hogy boldog vagyok. Levélben érdeklődnek, hogy mi újság velem, ha a válaszból kiderül, hogy együtt vagyunk a barátommal, akkor nem írnak vissza semmit. Egyikük folyamatosan faggat, ráadásul olyan jellegű kérdéseket tesz fel, ami már erősen magánügy. Ha ritka esetben válaszoltam, akkor utána elkezdte fényezni a férjét, hogy milyen rendes ember és neki mennyire jó dolga van. Ennek eddig is örültem és soha nem voltam rá irigy. Mindhárom barátnőmnek teljes élete van, ketten férjnél vannak, egyikük pedig a párjával él. Az az érzésem, hogy amióta rájöttek, hogy én is boldog vagyok és végre semmi nem hiányzik az életembe, azóta féltékenyek, csak nem tudom, hogy miért, mert nekik is tényleg nagyon szép párkapcsolatuk van.Ekkora problémát jelent, hogy nekem is megadatott az, ami nekik már hosszú ideje megvan? Nagyon bánt a viselkedésük és elképesztően csalódott vagyok, hiszen azt gondoltam, hogy örülnek a boldogságomnak. Szerintetek miért viselkednek így? Ha a későbbiekben sem javul a helyzet, akkor ti mit tennétek?

2019. jan. 17. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

egyébként ha írok egy barátomnak és ha írja, hogy a párjával van és nagyon dumálok vele többet akkor, mert nem akarok zavarni, és ők sem irkálnak nekem olyankor, szerintem ez normális

az meg gáz, ha nem mondták, hogy örülnek, ezt így nem is tudom hová tenni :(

2019. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mindig is feltekenyek voltak rad csak most jott ez...s mar nem tudjak palastolni
2019. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők. Ezért barátkozom férfiakkal.
2019. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!